ארכיון. צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

גפני נגד ליברמן: "אתה שקרן, אתה מתנגד לחוק כי אתה הזייפן" • צפו

הצעת החוק של מפלגת הליכוד לאפשר למשקיפים מטעם המפלגות השונות להציב מצלמות בקלפיות ביום הבחירות מועלית כעת להצבעה במשכן הכנסת. ח"כ משה גפני פנה מעל הדוכן לח"כ ליברמן שלא הגיע לדיון: "אתה שקרן ומשקר לאורך כל הדרך"

למרות המפלה בוועדה המסדרת של הכנסת ביום שני, מועלית היום (רביעי) להצבעה בקריאה ראשונה הצעת החוק של מפלגת הליכוד לאפשר למשקיפים מטעם המפלגות השונות להציב מצלמות בקלפיות ביום הבחירות.

ח"כ משה גפני פנה מעל הדוכן לח"כ ליברמן שלא הגיע לדיון: "אתה שקרן ומשקר לאורך כל הדרך. אמרת שאתה שונא אותנו וזה שקר, אתה חבר שלנו. או לפחות סבור כך. אתה יודע שאין זיופים במגזר החרדי. שיאים של צביעות בבניין הזה. מה זאת אומרת ממשלת אחדות חילונית?".

"'כחול לבן' בשלטי הבחירות אומרים שרק הם יכולים לעשות ממשלת אחדות חילונית. לא הבנתי, זה כמו להגיד 'ממשלת ימין – שמאל'. מה זה 'אחדות חילונית'? מי שלא חילוני לא יהיה בממשלת אחדות שהם חושבים שהם יקימו?".

גפני הוסיף: "באתי כי הייתי בטוח שאנחנו הולכים בשיירה להצביע בעד הצבת מלצמות בקלפיות. באנו כל הסיעה להצביע. הוא (ליברמן) שיקר אותנו. בבניין הזה היה הרבה צביעות, אבל שיאים כאלו של צביעות – לא היה".

ח"כ יעקב אשר אמר במליאה: "החברות של ליברמן עם המפלגות הערביות זה ימות המשיח, הוא התגאה תמיד שהוא ה'בריון השכונתי' שלא פוחד מאף אחד, הוא גיבור רק על החרדים אבל מהערבים הוא פוחד, הוא לא מזכיר את חוק שירות בטחון לכולם. היום הוא פחד לתמוך בחוק המצלמות בדיוק כמו המפלגות הערביות".

"כולם יודעים שאיווט ליברמן היה החבר הכי טוב של החרדים, הוא ידע לבוא לאכול איתנו טשולנט וקיגעל בבני ברק, ולכן אני אגיד לו באידיש כמו שהוא אוהב: אוו דרייסטע אקאפ, על מי אתה מנסה לעבוד, בשם המפלגות הערביות אני רוצה להגיד לך היום "שוקרן יא יווט , שוקרן"

3 תגובות

חזק ר' יענקב.
תמשיכו ככה לחשוף את המנוול ואת תעלוליו הנלוזים

חזק ביותר! !!

מוישה גפני!ענק….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *