Gili Yaari / Flash90

נתניהו נגד עוצמה יהודית: "הם יכולים להביא לעליית שלטון השמאל"

על רקע הסקרים שלפיהם מפלגת הימין הקיצוני עוברת את אחוז החסימה, ראש הממשלה מזהיר מאובדן קולות לגוש הימין: "השתגעתם? אם אתם הולכים לזרוק קולות לפח על מפלגות שלא עוברות - אנחנו נפסיד את הבחירות"

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם


נתניהו במתקפה על עוצמה יהודית. צילום: ערוץ 7

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף הערב (רביעי) בריאיון ל'ערוץ 7', את מפלגת 'עוצמה יהודית' שלפי הסקרים האחרונים עוברת את אחוז החסימה: "הם זורקים את הכל לפח, הם יכולים להביא לעליית שלטון השמאל, ושלטון השמאל זה באמת שלטון השמאל, אני הייתי אומר שממשלה שמאל ערבים מעולם לא הייתה קרובה כל כך".

על אף שנימנע מלעשות זאת כמעט לאורך כל מערכת הבחירות, בשל החשש שהתקפה על המפלגה תוריד אותה אל מתחת לאחוז החסימה, דבר שיפריע לו להקים ממשלת ימין לאחר הבחירות. "מי שמצביע לבן גביר זורק קולות לפח", פנה למצביעי הימין. "השתגעתם? אם אתם הולכים לזרוק קולות לפח על מפלגות שלא עוברות כמו עוצמה יהודית ונועם – אנחנו נפסיד את הבחירות. למה? תנו את הקול לנו. כמה פעמים נחזור על הטעות הזו?".

בעוצמה יהודית הגיבו לדבריו של ראש הממשלה נתניהו נגד עוצמה יהודית ומסרו כי, "נתניהו החליט להקים ממשלה יחד עם גנץ, וויתר על הקמת ממשלת ימין. כעת הקמת ממשלת ימין תלויה רק בדבר אחד: כניסת עוצמה יהודית לכנסת. כעת כל הסקרים מוכיחים שכניסה של עוצמה יהודית לכנסת משנה לחלוטין את מפת הגושים ויוצרת מפץ פוליטי שמאפשר הקמת ממשלת ימין. כניסה של עוצמה יהודית תחייב את נתניהו להקים ממשלת ימין ותמנע ממשלה מסוכנת בה לפיד וגנץ יהיו שרים".

כזכור, לפני כשבועיים תקף גורם בכיר בליכוד את עוצמה יהודית ומסר כי, "לאחר בדיקה מעמיקה של עשרות סקרים שביצע הליכוד בשבועיים האחרונים, ברור לנו מעל לכל ספק ש״עוצמה יהודית״ לא עוברת את אחוז החסימה. למעשה היא רחוקה מאוד מאחוז החסימה. ״עוצמה יהודית״ שורפת 2 וחצי מנדטים של מצביעי ימין. בבחירות כל כך גורליות שבהן גוש הימין בסכנה ושהליכוד נמצא בפער מתחת ללפיד וגנץ, אסור לבזבז קולות. חייבים להצביע רק לליכוד כדי למנוע ממשלת שמאל-ערבים".

11 תגובות

צריך להאמין לביבי הוא המנוסה מבין כולם

עוצמה יהודית הוא שהם הזוים לגמרי או שהם שמאל והם בדוקא יביאו ממשלת שמאל ולדעתי זה פשוט האגו וזה מצער לראות שהקבוצה שנראתה הכי אידיאולוגית היא בסוף הקבוצה הכי אינטרסנטית
ואני שואל פעילים של עוצמה: מה תענה לבן שלך שגרמת לממשלת שמאל לאוסלו שלוש לממשלת אנטי כל מה שמריח חרדים ודת בגלל שבן גביר לא קיבל מקום חמישי????????????????

נתניהו עושה את כל הטעויות האפשריות בדרך להפיל את עצמו עם כל גוש הימין
במקום לחזק את עוצמה יהודית ולהבטיח שיעברו את אחוז החסימה וכך גוש הימין
ינצח הוא שם לעצמו מקלות בגלגלים. כנ"ל לגבי המאבק המטופש שלו ב"ימינה"
בגילוי נאות אדגיש שאני מצביע למפלגה חרדית אין לי שום שייכות לא ל"עוצמה"
ולא ל"ימינה" אבל כואב ומצחיק כאחד לראות את המהלכים המוטעים של נתניהו
ושיבוא בטענות רק לעצמו ובמחשבה שניה כיון שמקובלנו שלב מלכים ושרים הם
ביד ה' אולי משמים מכוונים אותו לטעות. אבל כידוע מגלגלים חובה …

רק ביבי

ביבי המלך?

מה שביבי אומר נכון

השמאל מחמיא לבן גביר בסקרים בשביל שירות ויאבד קולות לימין זה ברור

טעות נפוצה שגורה בפי רבים שישנו פסוק "לב מלכים ושרים ביד ה'".
אני מודיע חד משמעית שאין פסוק כזה!!!!
הפסוק הנכון הוא: "לב מלך ביד ה'"

ביבי לא המלך.
מרן המלך .ולכן מצביעים רק שס.

ביבי לא המלך.
מרן המלך .
מצביעים רק שס

אין מושג של ממשלת שמאל אין מישהו שיחליף את ביבי אם גנץ יוביל הוא לא יצליח להרכיב ממשלה החכי"ם במפלגה שלו יאכלו אותו בלי מלח רק ביבי יכול להיות ראש ממשלה הוא שולט במפלגה שלו… נקודה למחשבה…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן