6 ימים לבחירות: מרן שר התורה בכינוס בחירות באופקים • שידור חוזר

מסעו ההיסטורי של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי בעיצומו, ואמש (רביעי) התקיימה עצרת מיוחדת בעיר אופקים הדרומית, במטרה לעורר את לב העם לקראת הבחירות שייערכו ביום שלישי בשבוע הבא.

 

מסעו ההיסטורי של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי בעיצומו, ואמש (רביעי) התקיימה עצרת מיוחדת בעיר אופקים הדרומית, במטרה לעורר את לב העם לקראת הבחירות הגורליות ביותר לעם ה' ולתורתו, שייערכו ביום שלישי בשבוע הבא. במהלך העצרת הובא דבר המערכה מדברי קודשו של רבינו מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין שליט"א.

היום (חמישי) ייסע מרן שר התורה צפונה וישתתף בשני עצרות ענק שייערכו בעיר עפולה ובעיר רכסים. המעמדים יתקיימו בהשתתפות ראשי ישיבות, גדולי תורה, חברי הכנסת של דגל התורה, עסקנים ואישי ציבור, הקהילה החרדית ורבים מתושבי האזור. במעמדי הקבלת פני מרן שליט"א, יחולקו דגלים מיוחדים שיינשאו ע"י תשב"ר, לכבודה של תורה.

עצרות הענק מתקיימים לאור הדברים הנוקבים שאמר רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א בימים האחרונים על חשיבות מערכת הבחירות לעתיד היהדות החרדית בארץ ישראל. לצד דבריו הנוקבים של רבינו מרן ראש הישיבה שליט"א, לפעול ולהפעיל למען הגדלת הכוח של יהדות התורה בבחירות הקרובות. דברים אלו מתחדדים בעיקר נוכח הצהרותיהם הגלויות והקולניות של משנאי הדת, שנשאו ראשם לפגוע בכל הקדוש והיקר לנו ומבקשים לקעקע את תורת ישראל.במוצאי שבת יגיע מרן שר התורה לראשונה לכנס היסטורי שייערך בעיר תל אביב. ראשי ארגוני הקירוב הפועלים בעיר מדווחים על התעוררות רבה בקרב שכבות אוכלוסייה רבות באזור, שדבר בואו של מרן שר התורה לעירם עורר בהם את הרצון לבוא ולכבד את התורה, ולהצהיר כי לא יאפשרו למשנאי הדת לפעול נגד התורה הקדושה.

ביום ראשון יתקיים כנס רב משתתפים בירושלים בהשתתפות מועצות גדולי התורה של דגל התורה ואגודת ישראל. למחרת, יום שני, יתקיים מעמד תפילה בבית החיים בבני ברק בו טמונים גדולי עולם, ובהם מרן ראש הישיבה הגראמ"מ שך זצוק"ל, ומרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל, שם יעתיר רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א בצוותא עם רבינו מרן ראש הישיבה שליט"א.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן