השר דרעי בישיבת חירום: "כפי שזה נראה, ש"ס הולכת לאופוזיציה"

יו״ר ש״ס השר דרעי בהצהרה לכלי התקשורת במהלך ישיבת עבודה של מטה ש״ס בי-ם - ״ניתחנו את כל הנתונים בשעות האחרונות. לפי איך שנראה כרגע ש״ס הולכת לאופוזיציה. בשמאל משקיעים משאבים ציבורים גם שלא כחוק כמו עם טיב טעם ות"א

שר הפנים ויושב ראש ש"ס אריה דרעי, כעת במטה האזורי של ירושלים: "כפי שזה נראה כעת ש"ס הולכת לאופזיציה. אין 61 לגוש הימין".

בכינוס חירום שקיים אמר דרעי: "אנחנו נמצאים בשעות האחרונות של הקמפיין. לפי מה שראיתי עכשיו, ישבתי שעות ארוכות ניתחנו את כל הממצאים של מה שיש בשטח, שלי ושל ש"ס ושל מפלגות אחרות. כפי שנראה עכשיו ש"ס הולכת לשבת באופוזיציה. אין לגוש הימין 61. כנראה תוקם ממשלה חילונית של גנץ, לפיד וליברמן, בתמיכה של הערבים . יכול להיות שהליכוד יצטרפו לממשלת אחדות הזו."

את המצב הסביר יו"ר ש"ס אריה דרעי: "כל זה קורה רק בגלל סיבה אחת, הם משקיעים את כל המשאבים שלהם, גם המשאביל הציבוריים לצערי הרב, שלא כחוק, עיריית תל אביב, עיריות אחרות, טיב טעם, רשת החנויות של החזיר. הן הולכות בקמפיין אדיר להוציא את כל המצביעים של השמאל החוצה באמצעים לא כשרים, לא חוקיים. עתרנו לועדת הבחירות, אולי מחר כשיגמר הבחירות הם יחליטו בעניין לצערי הרב".

יו"ר ש"ס סיים את דבריו: "אצלנו שאננות ואדישות. אני יודע שיש מאות אלפי ציבור ספרדי שלנו ושכבות חלשות שלא הולך להצביע. הם מיואשים. אני עם החשש הגדול מאוד אני לא דואג לעצמי, אני דואג מה יקרה ליהדות, מה יקרה לשבת, מה יקרה לשירותי הדת, מה יקרה לכשרות, מה יקרה לעולם התורה, מה יקרה למוסדות החינוך של הדתיים והחרדים."

במענה לשאלת 'חדשות JDN' בעקבות הראיונות של ראש הממשלה נתניהו לתקשורת החרדית אמר דרעי "אני בא לכאן וזועק, הם מנצלים כל דבר, הכל נהיה מותר ואנחנו לא מנצלים את כל הכוח שיש לנו בגלל חוסר במשאבים ובגלל זה אני בא לכאן, ביום רביעי אנחנו נצטער על זה מאוד"

10 תגובות

ההשואה להיטלר היא במובן שגדול המחטיאו יותר מההורגו

אלול ראשי תיבות
אין
ליברמן
ואין
לפיד

הנזיפה של דרעי על חיים ביטון רק מראה כמה הם קרובים באמת, הוא נוזף בו כמו אבא לבן

חבריםנעל תהיו עדישים אנחנו חיבים להמשיך את המסורת הזו כל אחד שילך ויביא אנשים לקלפיות זה ממש סכנת חיים כל אחד שיביא כמה שיותר קולות להצביע שס!!!!

גגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

אלול אין לפיד/ליצמן ויש ליצמן (למרות שאני שס)

השם ירחם לכם ואתם תחרשון

השם ילחם לכם ואתם תחרשון

אני לאומן ואשתי להורים ר"ת אלול

אתה מטריף אותי זה סגנון של בני תורה?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *