יו"ר ש"ס בנאום ניצחון: "חכם שלום אמר לי עכשיו שיהיה עשרה מנדטים". עוד הוסיף: "במשך 5 שנים מחקו אותנו, למרות ההסתה עלינו בעשרות אלפי קולות". הבטיח: "אמליץ על נתניהו ומקווה שנוכל להקים ממשלה במהרה- עכשיו אריה צריך ביבי חזק"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי אמר הערב בכנס הניצחון בירושלים ואמר כי, "במשך 5 שנים גיהצו אותנו, מחקו אותנו, אמרו שש״ס סיימה את דרכה. אמרו שלא נעבור את אחוז החסימה וקיבלנו בסוף 8 מנדטים. אני כבר אומר לכם שלמרות ההסתה החמורה עלינו בעשרות אלפי קולות וזה אחרי ש׳עוצמה׳ גם לקחו לנו קולות".

על רקע המדגמים המעניקים למפלגה בין שמונה לתשעה מנדטים, אמר דרעי, "באתי כעת מביתו של חכם שלום ואמר לי שעשירי קודש. כולם הספידו אותנו, אמרו שסיימנו את תפקידנו והנה ב״ה התוצאה. אנחנו שמחים למרות שיש לנו חוסר ידיעה גדול. באנו להודות לקב״ה אנחנו לא כפויי טובה".

עוד הוסיף כי, "אני כבר אומר לכם שלמרות ההסתה החמורה עלינו בעשרות אלפי קולות וזה אחרי ש׳עוצמה׳ גם לקחו לנו קולות״ בזמן נאומו של דרעי צעקו האלפים ״ביבי צריך אריה חזק״. דרעי הגיב: ״עכשיו אריה צריך ביבי חזק". לדבריו, "אמליץ על נתניהו. היתה מערכת עם הסתה נוראה. נכנסים למעשה הרכבת ממשלה מסובך. מקווה שכל הפסילות וההחרמות ייעלמו".

השר דרעי בסיום נאומו: "אני מקווה שכל הפסילות והחרמות ייעלמו ונוכל להקים ממשלה במהרה. אני גאה בשסניקים שלנו שפועלים עם אש בעיניים". בפתח נאומו עבר, "חכם שלום אמר לי עכשיו שיהיה עשרי (מנדט) קודש".