אחרי שלל סרטוני ה'געוולד' ביום הבחירות, האמבוש של נתניהו למלצר הגיע למקום הראשון, אחריו העימות שלו עם גנץ, ואז הוא קרא לו לממשלת אחדות • וגם: הראיון של דרעי, וכינוס החירום של דרעי ונאום הניצחון של דרעי • ואיך לא? עצרת הרבבות בירושלים

אחרי כל סרטוני ה'געוולאד' שפורסמו ביום הבחירות בשתי כתבות מרוכזות, למקום הראשון הגיע הסרטון שבו נתניהו מגיע לכנסת, לאחר שיו"ר וועדת הבחירות סירב לפגוש אותו, וטוען לזיופים נרחבים במגזר הערבי, שכלל לא נחקרו.

לכתבה המלאה

לכל סרטוני יום הבחירות במגזר החרדי

לכל סרטוני יום הבחירות מהמגזר הכללי

לילה לפני פתיחת הקלפיות, מצאו ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן בני גנץ על מה להתעמת, זאת על רקע שלל דיווחים על כוונתו של נתניהו לצאת למלחמה בעזה ללא הסכמת הדרג הצבאי.

נתניהו: "בני, תתבייש"

גנץ: "ביבי מה אתה לחוץ?"

לכתבה המלאה

בקפיצה מהירה לאחרי הבחירות, יצא ראש הממשלה בקריאה ליו"ר כחול לבן: "בוא ניפגש היום, כדי להניע את המהלך של ממשלת אחדות". גנץ לא נענה לקריאה, אך גולשי JDN נענו לקריאה והביאו את הסרטון למקום השלישי.

לכתבה המלאה

יממה קודם לכן התייצב יו"ר שס השר אריה דרעי לראיון ל'חדשות JDN', והבטיח כי, "לא נשכח ולא נסלח" לליברמן, אבל היום כנראה יסכים לשבת איתו, מחוסר ברירה, למרות שיזכור היטב את המכות שחטף המגזר החרדי מאותו רשע.

לכתבה המלאה

באותו ערב התייצבו כמאה אלף איש ברחובה של עיר הקודש, בקריאה ובזעקה מפני ממשלת שמד, חיים לוריא מ'המבשר' תיעד את הרבבות מהאוויר והביא אותם החמישי.

לכתבה המלאה

בחזרה לאחרי הבחירות, ביום רביעי השבוע כינס ראש הממשלה נתניהו את חברי הליכוד והצהיר כי, "יש שתי אפשרויות – ממשלה בראשותי או ממשלה מסוכנת", נראה שלקחתם את זה ברצינות ורבים מכם צפו בדבריו.

לכתבה המלאה

לילה קודם לכן, בירושלים חגגו אלפי פעילי שס, אך בנאומו של השר דרעי שתועד על ידי כתבנו יעקב בנדה, הוא היה קצת פחות חגיגי ואמר כי אנחנו "ניגשים להרכבת ממשלה מסובכת – מקווה שההחרמות ייעלמו".

לכתבה המלאה

אחר נאומו של דרעי, תפס כתבנו לראיון את חברי הכנסת יואב בן צור ומיכאל מלכיאלי, שהיו די אופטימיים.

לכתבה המלאה

אחרי שבפעם הקודמת נשא נאום ניצחון מוקדם מידי, הפעם גנץ הגיע למטה בשעת לילה מאוחרת ונשא נאום מאופק והדגיש כי ימתינו לתוצאות האמת.

לכתבה המלאה

את המצעד אנחנו מסיימים שוב עם דרעי, בכינוס חירום יממה לפני הבחירות, בו הצהיר, "כפי שזה נראה, ש"ס הולכת לאופוזיציה". למרבה הצער יכול להיות שהוא צדק.

לכתבה המלאה