צילום: יעקב כהן

דרעי: "אני יזמתי את בלוק הימין, שס רק עם נתניהו והימין" • צפו

השר דרעי במסיבת עיתונאים: "אני שומע מאז הבחירות כנראה משאלות לב בכחול לבן ששס תעזוב את נתניהו ותעבור לשמאל. גם מביאים ראיה שלא השתתפתי במפגש הימין. אני יזמתי את הבלוק. צר לי לאכזב את כולם. שס תמשיך להיות עם נתניהו"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי קיים בשעה האחרונה מסיבת עיתונאים ובה הצהיר שוב כי ייכנס לממשלה רק בראשות נתניהו. "אני שומע מאז הבחירות כנראה משאלות לב בשמאל, בכחול לבן ששס תעזוב את נתניהו ותעבור לשמאל. שומע גם קופלימנטים עלי שאני בחור חכם וכו'. גם מביאים ראיה שלא השתתפתי במפגש הימין. זה לא נכון. אני יזמתי את הבלוק. צר לי לאכזב את כולם. שס תמשיך להיות בצד של נתניהו".

"אנחנו לא נוותר על העקרונות שלנו, על השבת, המסורת, היהדות, ההתיישבות ועוד. מי שפסל אותנו וניסה להוריד כל זיקה יהודית זה לא אנחנו. אנחנו נעשה הכל כדי שישמור על הצביון היהודי של המדינה".

דרעי הוסיף, "המשלחת של שס שתהיה היום אצל הנשיא תמליץ על נתניהו. בערב הרחמים והסליחות אני קורא לפיוס ואחדות. אני קורא לבני גנץ, ראש הממשלה קרא לך לשבת בארבע עיניים. חבל שלא הסכמת. עוד לא מאוחר. הוא מייצג אותנו. אתה עוד יכול לעשות זאת. העם רוצה את זה".

"שס למרות מערכת בחירות של הסתה הצליחה בקמפיין מאד יהודי ורגוע. בזמנו היתה תכנית של ארץ נהדרת שאני זוכר בזמנו שפגעו ברב עובדיה זצ״ל. והפעם הם עדו שיר שבט אחים ואחיות והיחידי שלא מופיע שם זה אריה דרעי כי הם לא מצאו משהו שלילי שאמרנו".

לסיום אמר דרעי, "יש עוד הרבה אפשרויות חוץ מבחירות שלישיות, תחכו ותראו. חתמנו הסכם עם נתניהו והוא זה שינהל את המו״מ להקמת הממשלה. גנץ מסרב בכל תוקף להיפגש עם ביבי. לא ניכנס בשום דרך למשלה בלי ׳הליכוד׳ ובלי הגוש".

9 תגובות

בהקשר לשבט אחים אתם לא מופיעים לא כי לא מצאו משהו שלילי אלא שהם לא ידעו באיזה דבר לבחור כי הכל אצלכם שלילי

רק השם ממליך מלכים.לב מלכים ושרים ביד ה.

לאברהם שרואה רק רע
הפוסל במומו פוסל
אפילו בדבר כל כך חיובי
מצאת את השלילי

לא חושבת שראוי לפרסם תגובה באתר חרדי. תגובה שמביעה שנאה כלפי מפלגה חרדית. בייחוד שהעומד בראשה מוסר נפשו למען ערכים יהודים ולמען מם ישראל!

לאברהם : מי שמדבר כך בטח בחר הרשימה המשותפת, אז תחבור איליהם ותפסיק להסית נגד החרדים שעושים כמצוות רבותיהם.

לשון הרע שבוע ליפני יום הדין השם יציל אותנו

למה למי הצבעת?

השנאה שכנראה נובעת מקנאה…
של חלק מהציבור מעבירה אותכם מדעתכם המציאות שדרעי לבד בלי שום חיבור עם עוד מפלגה (כמו ביהדות התורה וימינה)הביא הישג מדהים של 9 מנדטים +המנדט ה8 של יהדות התורה אז כנראה שהציבור חושב שהכל חיובי בש"ס
שיהיה לכולם שנה טובה ושנזכה להיות בשנה זו באחדות אמיתית בלי קיטוב ושנאה

במילא הולך למשפט ואולי גם לכלא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *