בתום שנת תשע"ט, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השנה? נס בעוטף עזה, אסון בכביש 443, ארבע מערכות בחירות, ורון קובי אחד • כל מה שאהבתם בכתבה אחת - אל תפספסו!

הסרטון הכי נצפה השנה פורסם בחודש כסלו, לפני כעשרה חודשים, מנס שאירע במהלך עוד סבב הסלמה בדרום, כשמרצחי החמאס שיגרו טיל קטלני לעבר אוטובוס שהוריד רגעים קודם לכן כחמישים חיילים, שיצאו ללא פגע.

לכתבה המלאה

הסרטון ש"זכה" במקום השני מגיע מאירוע הרבה פחות משמח למרות שאירע בחודש אדר, התאונה מחרידה בכביש 443 בו נהרגו 2 נשים ממודיעין עילית, 41 איש נפצעו, 2 מתוכם במצב קשה.

לכתבה המלאה

למקום השלישי מגיע סרטון מהשבוע האחרון ממש, ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן בני גנץ בפגישה בבית הנשיא, בניסיון (שלא צלח בינתיים) להקים ממשלת אחדות.

לכתבה המלאה

אנחנו אמנם בדרך לבחירות שלישות לכנסת, אבל אי אפשר לשכוח את הבחירות אמוציונליות לרשויות המקומיות, בראשן לראשות העיר ירושלים. נאום התבוסה של יוסי דייטש בשעות הקטנות של הלילה אחרי ההפסד, זכה במקום הרביעי.

לכתבה המלאה

במקום החמישי נמצאת פגישתם השנייה של ראש הממשלה בנימין נתניהו יו"ר כחול לבן בני גנץ, גם היא בבית הנשיא, אך בשונה מקודמתה זאת הסתיימה בפיצוץ והענקת המנדט לנתניהו, אך זה לא מנע ממנה לכבוש את המקום החמישי.

לכתבה המלאה

למקום השישי מגיע תיעוד מצמרר ממרגלות הר הבית, שם נפצו שועלים שמהלכים בה. אין אלא לצפות ולהתפלל לבניין הבית השלישי.

לכתבה המלאה

זוכרים את אבי גבי? ("אבי מי") אז נכון שהוא כבר הפך להיסטוריה פוליטית, אבל כשעוד דמיין שיהיה ראש ממשלה, הוא אמר ש"אנשים שהצביעו לליכוד אומרים שעכשיו יצביעו לליכוד", לא הבנתם? גם הוא לא. הוא התכוון שעכשיו יצביעו למפלגת העבודה, אבל לאור תוצאות הבחירות בהם הגיע ל-6 מנדטים, כנראה שאנשים לקחו את הטעות של גבאי ברצינות.

לכתבה המלאה

מהיסטוריה פוליטית ארצית להיסטוריה פוליטית מקומית: הראיון המרתק עם יוסי דייטש, שחשב אז שיהיה ראש עיר והביא אותנו להתלוות אליו ללו"ז בוקר, הגיע למקום השמיני.

לכתבה המלאה

חזרה לחודש אדר, פורים. הצגה מרתקת שהגיע משוויץ זכתה במקום התשיעי.

לכתבה המלאה

למקום העשירי מגיע הפרובוקטור של השנה, רון קובי, עם עוד סרטון שלו מעורר פרובוקציות, הפעם בכנסת. לפחות חבר הכנסת יעקב אשר היה שם בכדי לענות לו.