מהראיון המפתיע ועד התפילות באומן • עשרת הסרטונים הנצפים

כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? טקס השבעת הכנסת שלווה בראיון מפתיע של נתניהו, פצצה פוליטית של לפיד, נאום והצהרה של נתניהו • כל מה שאהבתם בכתבה אחת

אמנם היה שבוע קצר מהרגיל מבחינה חדשותית בעקבות ימי הדין, אך מנגד ימי החול הבודדים סיפקו לנו לא מעט התרחשויות פוליטיות ואחרות. בראשם השבעת הכנסת שהתרחשה אמש, במהלכה ניגש ראש הממשלה נתניהו לעמדת השידור של גלי צה"ל והעניק לה ראיון נרחב. 'חדשות JDN' היה שם ותיעד.

לכתבה המלאה

שעות קודם לכן הטיל יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, מספר 2 בכחול לבן, פצצה פוליטית כשהודיע כי הוא מוותר על הרוטציה במקרה של ממשלת אחדות. גם שם היינו כדי לתעד ולדווח.

לכתבה המלאה

חזרה קדימה, לאחר ש-120 חברי הכנסת נשבעו אימונים, ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם וקרא שוב ליו"ר כחול לבן בני גנץ להצטרף לממשלת אחדות. תיעוד שהגיע למקום השלישי.

לכתבה המלאה

עדיין בפוליטיקה, ובפלונטר שהיא נמצאת בה, אבל נחזור שנה אחרונה, ליום ראשון השבוע, ערב ראש השנה. ראש הממשלה מעדכן את אזרחי ישראל כי התקשר לבני גנץ וסיכם שייפגש איתו למחרת החג, עד לצאת החג האחרון הספיק להתחרט או להתקפל בפני יאיר לפיד.

לכתבה המלאה

המקום החמישי נותן לנו הפסקה לרגע מהפוליטיקה ומאפשר לנו להתרפק על הביצוע של יוסלה קרישבסקי ומקהלת נשמה ל"ובשופר גדול".

לכתבה המלאה

המקום השישי מחזיר אותנו עמוק לפלונטר הפוליטי, ביום השבעת הכנסת, דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בישיבת הסיעה.

לכתבה המלאה

באותו יום, כחלק מכללי הטקס שכבר הפך לשכיח, הגיע נשיא במדינה לכנסת וזכה לקבלת פנים חגיגית, לאחריה ניגש לספר האורחים וחתם.

לכתבה המלאה

המקום השמיני מזכיר לו את תוכנם האמיתי של ימים אלו, עם תיעוד מהסליחות בבית מדרש עליון.

לכתבה המלאה

אחריו נמצא תיעוד מאומן שזכה השבוע לכמות צפויות מכובדת.

לכתבה המלאה

ולמקום האחרון והחביב במצעד הגיע תפילת אלפי ילדי תשב"ר בהיכל ביהמ"ד הגדול בקרית בעלזא.

לכתבה המלאה

2 תגובות

WAW
מהמם….

מטורררררףףףףףף

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *