כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? הלווית פוסק הדור, העברת המנדט מנתניהו לגנץ, רן קובי והמהומות ואמריקאי אחד שהגיע לסוכת נתניהו • כל מה שאהבתם בכתבה אחת

השבוע נחתמה 'עונת החגים' – הימים הנוראים, בהושענא רבה ושמחת תורה שמסתיימת רק במוציאה עם הקפות שניות, אז קיבלנו תיעוד נדיר ביותר מחצר הקודש גור כשכ"ק האדמו"ר שליט"א רוקד עם ספר התורה לקול שירתם של אלפי חסידיו. כראוי לתיעוד נדיר שכזה, הוא זכה למרבית הצפיות באתר השבוע.

לכתבה המלאה

שעות לאחר מכן קיבלנו את הבשורה הקשה על הסתלקותו של מרן פוסק הדור הגר"נ קרליץ זצוק"ל, כראוי לגדול בישראל ליוו אותו רבבות למונות. תיעוד אווירי מהלוויה הגיע למקום השני.

לכתבה המלאה

במקביל, במוצאי שמחת תורה הודיע ראש הממשלה נתניהו לנשיא המדינה כי הוא נכשל במלאכת הרכבת הממשלה. "מאז שקיבלתי את המנדט פעלתי ללא הרף, גם בגלוי וגם בסתר, כדי להקים ממשלת אחדות לאומית רחבה", אמר בסרטון שפרסם.

לכתבה המלאה

צה"ל הרס השבוע שוב את בית משפחת המחבל שרצח את רונן לוברסקי הי"ד, זאת בזכות תיעוד של תנועת רגבים שחשף את בניית הבית מחדש.

לכתבה המלאה

חזרה לפוליטיקה, למקום החמישי הגיע נאומו הרהוט של יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ, רגעים אחרי שקיבל את המנדט להרכיב ממשלה. "אזמין את כל סיעות הכנסת – אפנה ראשון לנתניהו", הבטיח.

לכתבה המלאה

ושוב רון קובי מעורר מהומות, אמש הגיע לבית מדרשו של הרב קוק והתקוטט עם צעירים חרדים. תיעוד בלעדי שפרסמנו אמש הגיע למקום השישי.

לכתבה המלאה

במוצאי שבת התבשרנו על אסון קשה בסקווירא, כשהילד יוסף גולדמן ז"ל בן ה-8 טבע ביום שישי, ונקבר לאחר הלווית בזק שנערכה בשיכון במונסי.

לכתבה המלאה

שוב חזרה לפוליטיקה, בבית הנשיא ביום רביעי האחרון, שם גם נעם הנשיא ריבלין אחרי שהעניק את המנדט לגנץ והתחנן בפני הפוליטיקאים להקים ממשלת אחדות.

לכתבה המלאה

גם פגישה בין ראש הממשלה נתניהו למזכיר המדינה האמריקני הספקנו במהלך השבוע הזה, והוא גם הספיק להתרשם מסוכנת נתניהו (הנופלת?).

לכתבה המלאה

את המצעד הסרטונים של השבוע אנחנו חותמים בתיעוד נורא הוד מהושענא רבה אצל סניגורן של ישראל הרה"ק מצאנז קלויזענבורג זי"ע.

לכתבה המלאה