בתגובה לירי הרקטות: צה"ל תקף שורת יעדי טרור ברצועה • צפו

בתגובה לירי הרקטות, תקפו תקף צה"ל מתחם של הכוח הימי של חמאס, מתחם של מערך ההגנה האווירית של הארגון, מתחם סימולטור לירי נגד טילים, מתחמי אימונים, אתר לייצור אמצעי לחימה, מחסן אמצעי לחימה ותשתיות תת-קרקע • בפנים: התצ"אות

בתגובה לירי הרקטות לעבר ישראל במהלך ליל שבת, תקפו מטוסי קרב של צה"ל מגוון רחב של יעדי טרור בהם מתחם צבאי של הכוח הימי של ארגון הטרור חמאס, מתחם צבאי של מערך ההגנה האווירית של הארגון, מתחם צבאי המכיל סימולטור לירי נגד טילים, מתחמי אימונים, אתר לייצור אמצעי לחימה, מתחם צבאי המשמש כמחסן אמצעי לחימה ותשתיות תת-קרקע של ארגון הטרור חמאס בצפון, מרכז ודרום רצועת עזה.

מדובר צה"ל נמסר כי, "התקיפה בוצעה בתגובה לשיגור הרקטות מרצועת עזה לעבר שטח ישראל, מוקדם יותר הערב. צה"ל רואה בחומרה רבה את מתקפת הרקטות לעבר שטח ישראל, נמצא במוכנות גבוהה וימשיך לפעול ככל שיידרש נגד ניסיונות לפגיעה באזרחי ישראל. צה"ל רואה בארגון הטרור חמאס אחראי על הנעשה ברצועת עזה וממנה".

במהלך התקיפה של צה"ל, התרעות צבע אדום נשמעו בעיר שדרות וביישוב איבים. צה"ל מסר כי זוהה ירי שאינו רקטי, ירי מקלעים, משטח הרצועה לעבר ישראל. משרד הבריאות הפלסטיני אמר כי ישנו הרוג, אחמד מחמד א-שחרי בן 27, ושני פצועים מקריסת בניינים בעקבות התקיפה.

ארגון הטרור חמאס הגיב הבוקר לתקיפות חיל האוויר ברצועת עזה ואיים כי "ישראל תישא בתוצאות ובהשלכות למעשיה. פיצוץ המצב עם ההתנגדות יתהפך על פניה של ישראל". בהודעה שפרסם חמאס נאמר כי "התקיפות הישראליות נגד מוצבי ההתנגדות ונגד עמנו בעזה הן המשך הפשע והתוקפנות הישראלית נגד עמנו ונגד ההתנגדות האמיצה שלו. זוהי הסלמה מסוכנת ופגיעה בזכויות האזרחים החפים מפשע".

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו קיים במהלך ליל שבת התייעצויות ביטחוניות בקריה בתל אביב עם הרמטכ"ל רב אלוף אביב כוכבי, ראש השב"כ נדב ארגמן, ראש המל"ל מאיר בן שבת ובכירי צה"ל נוספים. מלשכתו נמסר כי נתניהו "הנחה על פעולות צה"ל".

2 תגובות

מעניין כמה פחי זבל הפציצו הפעם
והכי מעניין שצהל בקי בכל פחי הזבל של עזזזה

זה לא רק פחי זבל.
היה שם גם חממה שנשארה מגוש קטיף.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *