נתניהו על הירי לדרום: "הוריתי על שורה של מטרות שעלינו לתקוף" • צפו

ראש הממשלה התייחס לשיגור הרקטות לישובי הדרום: "אנחנו נמצאים בתקופה ביטחונית מאוד רגישה ונפיצה בכמה וכמה זירות במזרח, בצפון ובדרום. אני לא מתכוון לפרט כאן את התוכניות שלנו. אנחנו נמשיך לפעול בכל הזירות, גם באמצעים סמויים"

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם


צילום: רועי אברהם/לע״מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה לירי השבת על הדרום ואמר כי, "אנחנו נמצאים בתקופה ביטחונית מאוד רגישה ונפיצה בכמה וכמה זירות במזרח, בצפון ובדרום. מיד לאחר הירי על עוטף עזה כינסתי דיון של צמרת הביטחון בקריה. הוריתי על שורה של מטרות שעלינו לתקוף ולכן חיל האוויר תקף אותן, וודאי יכולתם להתרשם מעוצמת התקיפה".

עוד הוסיף ורמז על העדיפות המצב הביטחוני בצפון, "צריך להבין שחמאס נושא באחריות מבחינתנו לכל התקפה שיוצאת משטחה של רצועת עזה. אני לא מתכוון לפרט כאן את התוכניות שלנו. אנחנו נמשיך לפעול בכל הזירות למען ביטחון מדינת ישראל, גם באמצעים גלויים וגם באמצעים סמויים, בים, באוויר וביבשה".

על רקע המתקפה של משפחות הנעדרים והשבויים על מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום, אמר ראש הממשלה כי, "אנחנו נמשיך את המאמצים שלנו למען החזרת שבוינו ונעדרינו. בעניין הזה אני רוצה לומר שיש לי אמון מלא בירון בלום שעושה את עבודתו בצורה אמינה, רצינית ומקצועית".

בעקבות האלימות אמש ביצהר, כשרכב משמר הגבול של משטרת ישראל נרגם באבנים בכניסה ליישוב אמר עוד נתניהו כי, "אני מבקש להוסיף דבר נוסף, אנחנו לא נסבול זריקת אבנים או כל התקפה אחרת על חיילי צה״ל שעושים את פעולתם, ממלאים את חובתם ומגינים על כולנו גם ביהודה ושומרון ובכל מקום אחר בארץ".

4 תגובות

כל הכבוד לנתנייהו . רק תעשה את זה כפי שאתה מבין ויודע לעשות ולא ע"פ עצתו של גנץ המבולבל שרוצה לקושש אהדה מהציבור שלא מבין את כוונתו האומללה עם יועצו האסטרטגי מר יהיר סגן הרמטכ"ל בדימוס שנפצע בעית היותו מחלק עיתון במחנה

נתניהו פחדן

שנאמין לך????
רק דיבורים ..
פחדן מוג לב…..
תמשיך להפקיר את הדרום לחסדי סיינוואר.

אם הוא דבר באותו נשימה גם על כמה נערים יהודים שהמדינה תיסכלה אותם ועל אוייב מסוכן ואכזר עם צבא שלם שיש לו חמס.
אז נתניהו כמו תמיד רק ישמיד מטרות כגון עמדות תצפית שנבנו ממשטחים שבורים ויתפוצצו עם טילים מאד מאד יקרים .
אז הוא לא

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell