צילום: האחים לענטשווסקי

האדמו"ר מסאטמר לקראת הביקור בישראל: "לא להביא סמארטפונים"

כ"ק האדמו"ר מסאטמר התייחס אמש לביקור ההיסטורי שיערוך בישראל בקרוב: "יש לזכור שתכלית הנסיעה היא לחזק את שלומי אמוני ישראל שיש להם מסירות נפש". עוד הוסיף: "לא נוסעים לתייר, נוסעים לחזק את המוסדות הקדושים" • תיעוד בלעדי

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם


תיעוד בלעדי: צפו בדברי האדמו"ר שליט"א

במהלך סעודת החתונה אמש (שלישי) לנכד כ"ק האדמו"ר מסאטמר שליט"א, שנערכה בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין, התייחס האדמו"ר לביקור ההיסטורי אותו הוא עומד לערוך בישראל. "בעז"ה עומדים לנסוע לירושלים עיה"ק ולארץ ישראל. יש לזכור שתכלית הנסיעה היא לחזק את שלומי אמוני ישראל שיש להם מסירות נפש, מסירות נפש ממש, בגוף ובממון, כדי לנהוג בדרך הקדושה כמו שקיבלנו מרבינו זי"ע".

בדבריו פנה האדמו"ר לחסידים הרבים שצפויים לטוס לישראל כדי להשתתף בביקור הגדול והדגיש בפניהם את תכלית הנסיעה. "יש דברים שצריכים לדעת. יש כאן כאלו שבלית ברירה נאלצים להשתמש בכל מיני מכשירים עם 'משומר' כמובן, כשנוסעים לארץ ישראל אין לקחת אותם. צריך לדאוג למכשיר פשוט. יש לזכור שנוסעים לחזק יהודים. אצל יהודים זו פירצה. וכן צריך לשמור לאן שהולכים. לא נוסעים לתייר. נוסעים לחזק את משמרת הקודש, טהרת הקודש, את המוסדות הקדושים, ללא שום תכלית אחרת".


צפו: ריקוד המצווה טאנץ אמש

בהתייחס לשמחת החתונה אמר האדמו"ר כי, "כתוב ש'המשמח חתן וכלה כאילו בנה אחת מחורבות ירושלים'. שהקב"ה יעזור שנזכה כולנו בזכות השמחה לרומם את ירושלים של מעלה, אם לא יעלה את ירושלים על ראש שמחתי. שהקב"ה יעזור שאכן נזכה לחזק את שלומי אמוני ישראל, ושאכן יהיה 'בנה אחת מחורבות ירושלים', ושנזכה בקרוב ל'בנה ירושלים במהרה בימינו'".

כזכור, כ"ק האדמו"ר מסאטמר ינחת בנתב"ג בעוד פחות משבועיים לביקור בן שבוע וחצי בארץ הקודש, במסגרתו ייערכו מעמדים המוניים ורבי משתתפים בירושלים, בית שמש, בני ברק ומירון. אל האדמו"ר צפויים להצטרף חסידים רבים, בהם נגידים ידועים בחסידות. בסאטמר וביתר קהילות הקודש עמלים בימים אלו על ההכנות האחרונות לביקור.

אתר JDN ימשיך וידווח על הביקור ההיסטורי העומד בפתח.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell