כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? ביקור של האדמו"ר מסאטמאר, ריקושטים מכתב האישום והמשך הפלונטר הפוליטי • כל מה שאהבתם בכתבה אחת

באופן מפתיע, למרות השבוע הפוליטי והביטחוני העמוס, הסרטון הנצפה ביותר השבוע היה קליפ מרהיב מונה רוזנבלום, מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר, משה ויינטרויב, יעקב דסקל, שלוימי גרטנר וגם ילד הפלא שלום סאל בהופעה חיה בחופה הגדולה בארץ.

לכתבה המלאה

אמש נחתם ביקורו ההיסטורי של כ"ק האדמו"ר מסאטמאר בצפת ומירון, שאחד ממוקדיו היה עלייה למירון וטבריה.

לגלריה המלאה

בצה"ל עדיין חוקרים את נסיבות ההתרסקות של מסוק היסעור השבוע בדרום, אך אין שהחיילים שהיו עליו יברכו 'הגומל' בשבת הקרובה, הם היו כפסע מאסון.

לכתבה המלאה

בעקבות ההפגנה בתל אביב במחאה על הגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבשוליה נרשמו מספר התרחשויות אלימות, מיהר ראש הממשלה לגנות ולהבהיר: "אנחנו מכבדים את בתי המשפט", והוסיף הוא הוא "בטוח שהצדק יצא לאור".

לכתבה המלאה

יו"ר שס השר אריה דרעי יצא להגנתו של ראש הממשלה ואמר כי, "אנחנו חייבים שנתניהו ימשיך", זאת אחרי שתנועת שס הייתה הראשונה להוציא הודעת גבוי בנתניהו.

לכתבה המלאה

מיד אחרי שהתאושש מכתבי האישום, חזר נתניהו לתקוף והאשים את לפיד בטרפוד ממשלת אחדות.

לכתבה המלאה

מי שניסה להיות "המבוגר האחראי" לרגע ולנסות להרכיב ממשלה הוא יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שכינס ביום רביעי הצהרה לתקשורת וזימן אליו את הצדדים הניצים.

לכתבה המלאה

מי שלא מפסיק לדבר על כתב האישום שהגיש נגד ראש הממשלה הוא היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט שחגג השבוע באילת.

לכתבה המלאה

השבוע ביום שני הגיע 'הינוקא' לבית המדרש הגדול 'צאנז' בירושלים לשיעור נדיר, אלפים מילאו את כל בית המדרש שהיה מלא עד אפס מקום.

לכתבה המלאה

לא רק למקום הראשון, גם למקום האחרון השתבץ המוזיקה. הפעם זה אמן הרגש מוטי שטיינמץ בביצוע מיוחד לקראת מעמדי סיומי הש"ס.

לכתבה המלאה