כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? ראיון עם הזמר החסידי ישראל ורדיגר, עימות בין כתב 'חדשות JDN' לליברמן, ומוטי שטיינמץ שמפתיע שבוע שני ברציפות • כל מה שאהבתם

למעלה מעשור אחרי הטבח המחריד בבית החב"ד במומבי שבהודו, ממנו ניצל רק התיקון מושי הולצברג, חגג הילד היתום בר מצווה ברוב פער והדר כשסבו מלווה אותו בכל צעד. אלפים השתתפו, וטראמפ, מודי ונתניהו בירכו מרחוק. כך נראה רגעי השמחה.

לסיקור המלא

אחריו מתייצב הראיון המיוחד עם הזמר החסידי ישראל ורדיגר שהגיע לביקור בזק בישראל לרגל השקת אלבומו החדש: "דו וואוינט א איד".

לראיון המלאה

השבוע הזה היה גם רצוף טרגדיות, כמו התאונה סמוך לגבעת זרב בה נהרגה אמא וביתה בת השלושה שבועות בלבד. כך נראתה זירת התאונה הקשה.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי ברשימת הסרטונים הנצפים של השבוע נמצא באופן מפתיע הקליפ לשירו חדש של מוטי שטיינמץ לכבוד סיום הש"ס המתקרב. בעצם, כשזה מוטי שטיינמץ, זה לא כזה מפתיע…

לכתבה

וזה כבר הפך לתופעה, בו מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי קם קלות לקראת יהודים בעלי זקן לבן, הפעם היה זה מייסד רשת הכוללים ש"ס אידן הגר"א אייזען גאב"ד פוזנא.

לכתבה המלאה

הניסים ממשיכים ללוות אותנו תמידית, הפעם היה זה שני פעילי דאע"ש שתכננו לבצע פיגוע בירושלים, אך יחידת המסתערבים עצרה אותם לפני שהצליחו להוציא את זממם לפועל. כל נראה המעצר הדרמטי.

לכתבה המלאה

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן המשיך גם השבוע להסית נגד הציבור החרדי ובמקביל התלונן שיו"ר שס השר אריה דרעי מסית נגד ציבור העולים, אך כתב 'חדשות JDN' שמואל בן צבי ניצל את האפשרות לשאול שאלות בישיבת הסיעה של מפלגתו ולא עשה לו הנחות כשאימת אותו עם דברי ההסתה החומרים שלו עצמו.

לכתבה המלאה

גם השבוע המשיך ראש הממשלה נתניהו במלחמתו באיראן, ואפילו טס עד ליסבון כדי להיפגש בנושא עם מזכיר המדינה האמריקני. צפוי היה שינצל את ההפגנות ההמוניות ברפובליקה, שנענעו בפעולה אלימה ורצחנית של המשטרה, כדי לתקוף את מדינות אירופה שממשיכות לשתף פעולה עם משטר הרצח בטהרן.

לתרגום דברי נתניהו

ברימנוב שבפולין נערך השבוע מעמד הישועות בהילולת האדמו"ר הרה"ק רבי צבי הירש מרימנוב זצוק"ל, שנפטר ביום ל' חשוון תר"ז. מאות מכל רחבי העולם באו לפקוד את ציונו הקדוש.

לכתבה המלאה

לסיום, נסיים עם התורה הקודשה, עליה נבחנו 62 הגאונים על ידי הגאון הגדול ר' חיים פיינשטיין שליט"א, שבחן אותם בעיון, מברכות עד נדה.

לכתבה המלאה