משמחת בית גור עד ה"תודה" של סנדי אופמן • עשרת הסרטונים הנצפים

כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? טרור בניו ג'רזי, הכנסת התפזרה, כינוס מרכז הליכוד, נתניהו מאשים, הרצליך בהופעה, כהנא בראיון ולפיד מוותר על הרוטציה • כל מה שאהבתם

במקום הראשון: אמנם היה השבוע הרבה פוליטיקה, אבל את השבוע פתחנו עם שמחת בית גור בירושלים בה השתתפו אלפי חסידי גור, שלא לומר עשרות אלפי, ורקדו בחתונה לנכד אדמור"ם. כך זה נראה בתיעוד שהגיע לידי 'חדשות JDN', מה שנחשב לחריג בחסידות הגדולה.

לכתבה

במקום השני: באותו אירוע, שעות קודם לכן, אלפי חסידי גור צובעים את רחוב ירמיהו במעמד החופה המיוחד בה השתתפו גם גדולי האדמו"רים.

לכתבה

במקום השלישי: לצד האירועים החגיגיים השבוע, בארצות הברית התרחש אסון כבד ברציחתם של שני חסידי סאטמר, באירוע שכעת כבר ניתן להגדיר אותו כמעט בוודאות כאירוע טרור רחצני כשהמרכול הכשר נבחר בקפידה בגלל זיהויו היהודי. כך זה נראה ממצלמות האבטחה.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: זה אמנם תיעוד קצר, אבל ממצה. הכנסת פיזר את עצמה לדעת השבוע, ואנחנו בדרך לבחירות שלישיות בתוך שנה. כך נראו רגע ההצבעה חוק פיזור הכנסת בקריאה ראשונה.

לכתבה המלאה

במקום החמישי: כינוס מרכז ליכוד (גם את זה היה לנו השבוע) לביטול הפריימז לרשימה, אבל את כולנו עניין צעקות הבוז לגדעון סער. הכינוס היה סגור לתקשורת, אז כל מה שיש לנו זה סרטון קצרצר של נתניהו.

לכתבה המלאה

במקום השישי: שעות לפני שגורלנו נגזר ללכת לבחירות שלישיות, נתניהו מיהר למצוא את האשמים ולספר לנו על זה בסרטון קצר שהפיץ. "הם כפו עלינו בחירות חדשות", האשים את כחול לבן.

לכתבה המלאה

במקום השביעי: קצת מוזיקה, הזמר אלי הרצליך השיק אלבום חדש וביצע אותו בהופעה חיה, תהנו.

לכתבה

במקום השמיני: בלילה 'ההוא' של פיזור הכנסת, תפס שמואל בן צבי את ח"כ מתן כהנא מ'הימין החדש' שסיפק כותרות וסיפר לנו בראיון קצר על תוכניות המפלגה לבחירות שממש באותו רגע יצאנו אליהם.

לכתבה המלאה

במקום התשיעי: יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, מספר 2 בכחול לבן, גנב השבוע לרגע את הפוקוס והודיע כי הוא מוותר על הרוטציה.

לכתבה המלאה

ואחרון חביב: סנדי אופמן מציג קליפ נהדר ואומר את זה כל כך פשוט: "תודה"

לכתבה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *