צילום: מוקי שוורץ

השחקן הדתי בתגובה משלו לסערת הדרבוקות • צפו

בעקבות הסערה מדבריו של יועז הנדל ש"הגיעו לפה אנשים עם מנטליות של דרבוקות", השחקן ואיש התיאטרון עופר הלוי יצא בתגובה משלו לסערה ובאמצע ההצגה יצא בריקוד "תרבות הדרבוקות" מיוחד משלו כאשר הקהל נלהב יחד איתו

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם


צילום: בהר רם

בימים האחרונים מתחוללת סערה גדולה בעקבות דבריו של חבר הכנסת יועז הנדל שאמר בראיון לעיתון הארץ: "הגיעו לפה אנשים מכל מיני מדינות, חלקת הגיעו עם מנטליות של קונצרט וחלקם הגיעו עם מנטליות של דרבוקות".

מה שגרם לתגובות רבות מכל עולם התרבות, אתמול (יום ראשון) בהצגה של השחקן ואיש התיאטרון עופר הלוי שנערכה ברמת גן החליט עופר להגיב בדרך משלו ובאמצע ההצגה יצא בריקוד "תרבות הדרבוקות" מיוחד משלו כאשר הקהל נלהב יחד איתו.

עופר הלוי מסר : "תמיד אנחנו צריכים לחשוב איך להגיע לאחדות וקבלת האחר כמו שהוא, נכון, יש תרבויות שונות אבל צריך לקחת את כל זה יחד, להרבות אהבה ולא פירוד. כמו 12 השבטים שהיו שונים ובכל זאת כולם היו תחת מטרה אחת של חיבור וקבלת השונה. ככה אנחנו משתדלים לעשות אצלנו בתיאטרון ובכל הצגה שאנחנו עושים אנחנו משתדלים להעביר מסר של אחדות וקבלת האחר כמו שהוא, ללא שום הבדל של תרבויות.

8 תגובות

אין עליך עופררר!!!

אוההים את עופר הלוי!!
הצגות והופעות כמה רמות מעל כולם!!

אישה צדקנית !! הפסד גדול לכולם שהיא כבר לא איתנו

אני עוד זוכר את עופר מימי הופה הולא העליזים…

רפואת הנפש ורפואת הגוף השתא בעגלא ובזמן קריב ונאמר אמן

הלא נומאלי היחיד פה זה מי שחושב שהוא מבין ענין
סחטיין עופר!!!

מגניב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מענין

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן