עוד שבוע הגיע לסיומו וזה בדיוק הזמן לצפות שוב בעשרת הסרטונים שהכי אהבתם: 3 סרטונים בכיכובו של ראש הממשלה, 1 עם גנץ והקליפ של אגודת ישראל, ניסיון הפיגוע במערת המכפלה, ישיבת מועצת גדולי התורה ועוד • כל מה שאהבתם, אל תפספסו

במקום הראשון: מערכת הבחירות השלישית ברצף ולהט של ראש הממשלה בנימין נתניהו לנסות ולהביא 61 מנדטים לגוש הימין כנגד כל הסיכויים, מספקים לנו לא מעט רגעים משעשים, אחד מהם הוא נתניהו מנסה לסדר את התאורה ברכבו תוך כדי שידור חי ברשתות החברתיות.

לכתבה

במקום השני: שיא אחר של השבוע היה כשנתניהו הזמין מאולפני ערוץ 20 את יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ לעימות, כשתוך כדי השידור הוא מקבל תשובה בשם "גורם בכיר בכחול לבן", ולא נשאר חייב: "תפסיק לפחד".

לכתבה המלאה

במקום השלישי: הפוגה לרגע מהפוליטיקה, במערת המכפלה אירע גם השבוע נס כשמחבל ניסה לממש את תאוותיו הרצחניות, אך בחסדי שמים נבלם על ידי שוטר מג"ב אמיץ שהכריע אותו לפני שהזיק לאיש.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: זוכרים את ההזמנה לעימות? למחרת כינס יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ מסיבת עיתונאים בה חשף את תוכנית מפלגתו ל"מאבק בשחיתות" והבהיר לנתניהו שאינו נענע להזמנה.

לכתבה המלאה

במקום החמישי: מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל התכנס השבוע, כתב 'חדשות JDN' יעקב מלמד היה שם ותיעד כינסת מרנן ורבנן האדמו"רים לחדר הישיבה.

לכתבה המלאה

במקום השישי: ראש ישיבת כסא רחמים הגאון רבי מאיר מאזוז במתקפה חריפה נגד שופטי בית המשפט העליון אותם כינה 'כלבים ו'בהמות': "יש לנו תורה שאין כמותה בעולם, אבל יש לנו כמה בהמות שהם יושבים שם בבית המשפט הגבוה, העליון. יגיע זמן שיקחו אותם לבית המשוגעים".

במקום השביעי: עוד ספין בחירות? ראש הממשלה ו"שר האוצר המיועד" הציגו את "תכנית ברקת" שהליכוד מבטיח להוביל מיד לאחר הבחירות.

לכתבה המלאה

במקום השמיני: זעזוע באומן – חסיד ברסלב שרכש סוליה לנעל בשוק המקומי שלח את הסוליה לבדיקת שעטנז כשלחרדתו גילה שהסוליה עשויה מספרי קודש. כשחזר לחנות גילה כי במקום מאות סוליות העשויות מספרי קודש

לכתבה המלאה

במקום התשיעי: ב'אגודת ישראל' מעלים הילוך בקמפיין הדיגיטל ומשחררים היום את הקליפ הרשמי של ג'ינגל הבחירות, בכיכובו של הזמר מענדי ווייס ובליווי חברי מקהלת 'נרננה'

לכתבה המלאה

במקום העשירי: טרגדיה קשה השבוע עם מותו של האברך הצעיר מבני ברק ר' אברהם ויינברג ז"ל, בן 24, שהתחתן רק לפני חודשים ספורים, ונהרג בתאונת אופנוע בכביש 443. פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר סיפר על התאונה הקשה.

לכתבה המלאה