עוד שבוע הגיע לסיומו וזה בדיוק הזמן לצפות שוב בעשרת הסרטונים שהכי אהבתם: הקוסם של הקורונה, סגירת איצקוביץ, נתניהו, אדלשטיין מטיל פצצה, יעלון זועם, גנץ עושה היסטוריה, ושוב נתניהו, המשטרה אוכפת והמקובל זועק • אל תפספסו

במקום הראשון: הקוסם החרדי שלומי בן דוד מנסה להקל על הילדים את ההתמודדות בעקבות הסגר שנכפה עליהם ומשגר לעשרות אלפי עוקביו סרטונים מפתיעים שירעננו קצת את האווירה. בסרטון אחד הוא מדגים כיצד ניתן לבדוק האם יש לכם קורונה (בהומור כמובן) ובאחר הוא מסביר איך נמנע את התפשטות הנגיף.

לכל הסרטונים

במקום השני: השבוע נרשמה היסטוריה בבני ברק כאשר השטיבלאך המרכזי 'איצקוביץ' הממוקם ברחוב הרב שך בעיר בני ברק סגר את שעריו לראשונה מאז הקמתו מזה שנים.

לכתבה המלאה

במקום השלישי: ראש הממשלה כינס ביום רביעי השבוע הצהרה דרמטית בה הודיע: "אם לא נראה שיפור מיידי במגמה, לא יהיה מנוס מהסגר מלא". לדבריו, "בעוד שבועיים אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עם אלפי חולים שרבים מהם יהיו בסכנת מוות".

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: יו"ר הכנסת (כבר אפשר לומר לשעבר ולעתיד?) יולי אדלשטיין הטיל השבוע פצצה פוליטית בנאום במליאה והודיע התפטרותו מתפקידו.

לכתבה המלאה

במקום החמישי: אחרי ההחלטה הדרמטית של יו"ר חוסן לישראל (ויו"ר הכנסת), יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ויו"ר תל"O בוגי יעלון כינסו הצהרה לתקשורת בכדי להגיב.

לכתבה המלאה

במקום השישי: לאחר שנבחר ליו"ר הכנסת, ח"כ בני גנץ נשא נאום במליאה וניסה להסביר את צעדיו, תוך קריאה לכלל המערכת הפוליטית להתכנס לממשלת אחדות.

לכתבה המלאה

במקום השביעי: אחרי הפוגה פוליטית, חוזרים לקורונה. ראש הממשלה כינס את ראש המל"ל, מנכ"ל משרד הבריאות ומנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד שיענו על שאלות גולשים.

לכתבה

במקום השמיני: מסוקי המשטרה מהאוויר אוכפים את הסגר

לכתבה המלאה

במקום התשיעי: המקובל הגה"צ רבי גמליאל הכהן רבינוביץ שליט"א בדברים נוקבים בעקבות מגיפת הקורונה המשתוללת בימים אלו ברחבי העולם היהודי וגורמת לסגירת בתי כנסת וישיבות: "בטח אם היה התפילה והלימוד באופן ראוי הקב"ה לא היה זורק אותנו".

לכתבה המלאה

במקום העשירי: כוחות משטרת ישראל פעלו בשכונת מאה שערים בירושלים, על מנת לאכוף את הנחיות צו בריאות העם – כך זה נראה

לכתבה המלאה