'משאית השמחה' של עיריית ירושלים הגיעה לשמח את אלפי התושבים הספונים בבתיהם המתגוררים בשכונת רמות א'. במהלך האירוע נערכו סיומי מסכתות מהמרפסות על ידי טובי הבחורים של השכונה. על המשאית: מנדי וייס, מנדי גולדברג ומישאל עמור

'משאית השמחה' של עיריית ירושלים פרי יוזמתו של ראש העיר מר משה ליאון הגיעה היום (שלישי) לשמח את אלפי התושבים הספונים בבתיהם המתגוררים בשכונת רמות א' שבירושלים, זאת נוכח ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות עם התפשטות נגיף הקורונה.

'משאית השמחה' הגיעה לשכונת רמות א' שבירושלים בתיווכו של השדרן מנחם טוקר כאשר למרות שהוא נמצא בבידוד הוא דואג לשמח את אלפי התושבים ומאזיניו הרבים, במהלך האירוע נערכו במקום מספר סיומי מסכתות על ידי טובי הבחורים של השכונה שערכו את הסיומים ממרפסות וחצרות הבתים.

'משאית השמחה' עברה ברחובות השכונה כולה ושמחה את טובי הבחורים שסיימו את המסכתות שעל ידי ארגון בני הישיבות ברמות שנרתמו להצלחת העניין.

ב'משאית השמחה' שרו ונגנו למאות התושבים הזמר מנדי וייס יחד עם הקלידן מנדי גולדברג ובהנחייתו של מישאל עמור ששימחו את התושבים ושרו לכבודה של תורה ולומדיה.

במסגרת השמחה הגדולה התבקשו התושבים לקשט את מרפסות בתיהם לכבודם של מסיימי המסכתות כאשר המרפסות עם הקישוטים המושקעות ביותר יזכו בפרסים יקרי ערך.