הראשונה לחזור: מאות בחורים בהיכל ישיבת 'עטרת שלמה' • תיעוד מרגש

אחרי שבועיים שתלמידי הישיבה למדו ב'קפסולות', חזרו אמש כלל הבחורים להיכל בית המדרש לאחר שכלל הבחורים חשו בטוב. ראש הישיבה הגרש''ב סורוצקין מסר בהיכל הישיבה שיחת חיזוק: "מהרגע שחזרנו ללמוד בישיבה - המגיפה הלכה ונעצרה" • צפו בדבריו


צפו: ריקודים עם ספרי התורה בכניסה להיכל בית המדרש

בישיבת 'עטרת שלמה' בראשותו של הגרש"ב סורוצקין שליט"א חזרו אמש כלל תלמידי הישיבה להיכל הישיבה בראשון לציון לאחר שבועיים ימים בהם שהו הבחורים במתחמי ה'קפסולות' כאשר בסיעתא דשמיא כלל הבחורים חשו בטוב ללא חשש של הידבקות בנגיף הקורונה.

חזרתם של בני הישיבה להיכל הישיבה בצוותא הפכה לשם דבר שכן זהו ה'בית מדרש' הראשון בעולם שחזר לשגרה מלאה, קודם החזרה להיכל הישיבה הכניסו הבחורים את ספרי התורה בשירה והתרגשות לבית המדרש לאחר שהשתמשו בהם בתפילות שקיימו ב'קפסולות'.


צפו: השיחה הנרגשת של ראש הישיבה הגרש"ב סורוצקין למאות הבחורים

עם כניסת הבחורים להיכל בית המדרש הגיע ראש הישיבה הגרש"ב סורוצקין שליט"א למסור שיחה מיוחדת לבחורים את דבריו המרגשים פתח ראש הישיבה בהודיה לה' יתברך על חסדיו המרובים שזוכים הם להיות הישיבה הראשונה בעולם שחוזרת לשגרה מלאה של תורה ועבודת השם בדיבוק חברים.

עוד אמר הגרש"ב סורוצקין כי אפשר לראות שמהרגע שהחלו בני הישיבה ללמוד ב'קפסולות' ובעצם התחילו את 'זמן קיץ' – 'נעצרה המגיפה' ומזה ניתן לראות את קיום דברי חז"ל כי 'תורה מגנא ומצלא' כפשוטו ממש. עוד ציין ראש הישיבה את האווירה המיוחדת שהייתה במהלך השבועיים הללו כאשר כלל הבחורים ישבו ולמדו ללא הפסק ועלו מאוד בתורה ויראת שמים.


צפו: הלימודים בהיכל השיבה

3 תגובות

מרגש מאד אשריכם תלמידי חכמים

רוח וצילצולים . לא מתחבר לכל מסע השיווקי הזה.

אתם לא הראשונים ויכולים להתחרות עם קוקה קולה…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *