צילום: דוברות הכנסת - יצחק הררי

טסלר התעמת עם אבידר: "אל תפנה אתה וחבריך בבקשת עזרה" • צפו

הח"כ החרדי תקף בחריפות במליאת הכנסת את הח"כ מישראל ביתנו: "אני מכיר אותך כבנאדם רציני שבודק לפני שאתה מדבר, צר לי עליך שגם אתה ממשיך עם להקת המסיתים נגד המגזר החרדי ומעדיף לברוח לאזור הנוחות של מפלגתך, ייתכן ורצית לרצות את הבוס שלך"

יו"ר הוועדה לפניות הציבור ח"כ יעקב טסלר תקף במליאת הכנסת את דברי ההסתה של ח"כ אלי אבידר נגד המגזר החרדי: "שמעתי את דברי ההסתה והשקרים שהטיח היום בוועדת החוקה ח"כ אלי אבידר נגד המגזר החרדי ובו האשים אשמה גורפת שהם אחראים בהפצת הנגיף מבלי לבדוק את הנתונים".

"מתפלא אני עליך ח"כ אבידר ואני מזועזע כי אני מכיר אותך כבן אדם רציני שבודק דברים לעומק לפני שאתה מדבר ומאשים. אנחנו נציגי ציבור פושעים? האם אותנו אתה מכנה כפושעים שהבאנו את הקורונה על הציבור שלנו? אם אנחנו מוגדרים בעיניך ככאלו, אני מודיע לך חד משמעית אל תפנה אתה וחבריך בבקשת עזרה מאותם "פושעי ציבור", הרי אתם מומחים לעשות זאת מאחורי הקלעים מבלי שהציבור שלכם מודע לכך".

"הדברים שאמרת הם דברי בלע ואין להם שחר. הפילוג והשנאה מעבירה את הדעת ומבלבלת את העובדות עד כדי הכפשה גורפת. שקר, גם אם תצעקו אותו כמה וכמה פעמים עדיין הוא לא יהפוך לאמת", דברי טסלר שהתעמת בצעקות במליאת הכנסת עם חברי כנסת מישראל ביתנו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *