חופה ב'קפסולות' ושמירת מרחק: חתונת נכד האדמו"ר מבעלזא בהשתתפות אלפים • צפו

בן כ''ק האדמו''ר מבעלזא שליט''א שיגר הודעה מוקלטת לרבבות החסידים בו הוא קורא להקפיד על הנחיות הזהירות במהלך החתונה שתתקיים הערב בקריית החסידות בירושלים. מתחם החופה נערך בשעה זו בשטח פתוח על פי ההנחיות עם עשרות 'קפסולות' • תיעודים בלעדיים

התרגשות שיא בחסידות בעלזא, בשעה זו נערך מעמד החופה לנכד כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א בן לבנו הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א השמחה מתקיימת ברחבת חצר בית המדרש הגדול של החסידות בירושלים.

שעות קודם החתונה לנכדו השישי של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א שמתקיימת בשעה זו בקריית החסידות בירושלים, שגרו בחסידות הקלטה טלפונית עם כללים נוקשים לקראת השמחה הגדולה.

ל'חדשות JDN' נודע כי בנו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א ואבי החתן הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א שיגר הודעה מוקלטת בקו הפנימי של החסידות בו הוא קורא לשמור על ההנחיות במהלך השמחה הגדולה שמתקיימת בשעה זו.

בהודעה אומר בן האדמו"ר כי בכדי שלא לגרום עגמת נפש לאביו כ"ק האדמו"ר שליט"א יש לשמור על כל הנחיות הזהירות, בהם עטיית מסיכות לכל אורך שעות החתונה, לדבריו יש להקפיד על שמירת מרחק ולהישמע להוראות הסדרנים.

מתחם החופה שנערך בחצר בית המדרש הגדול בירושלים חולק ל'קפסולות' כשבכל 'קפסולה' שוהים מספר קצוב של אנשים, בן האדמו"ר הורה כי אין להידחף למקום וכי יש להישמע להוראות זאת בכדי שלא לגרום עגמת נפש לאביו כ"ק האדמו"ר שליט"א.

מדובר בשמחה גדולה שנערכת הערב – חתונת נכדו השישי של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א הרב חיים מאיר רוקח שליט"א אשר התארס לפני כשנה בדיוק בחודש אב תשע"ט.

 

 

8 תגובות

קפסולות גירסת בעלזא

הכל מותר!
רק לנסוע לאומן זה אסור.

אני נהנה לראות שבבעלז כלום מצייתם ואף אחד לא צילם מבפנים רק אנשים מבחוץ

שמירת מרחק של 2 ס"מ אחד מהשני…

כל הכבוד לכם חסידי בעלזא,

בדיחה

לכאורה כך זה גם בכותל לא?

הקליפ הראשון צולם מחצר ביתו של מרן שליט"א וזה חמור מאוד שהצלם טיפס לתוך הבית בשביל קליפ!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *