צילום: אהרן ברוך ליבוביץ

שַׂר וְגָדוֹל נָפַל בְּיִשְׂרָאֵל: מיטת האדמו"ר מסאדיגורה הגיעה לבית המדרש • צפו

מיטתו של הוד כ''ק האדמו''ר מסאדיגורה זצוק''ל שנפטר הלילה הגיעה בשעה האחרונה לבית המדרש הגדול של החסידות בירושלים, חסידים רבים נמצאים במקום תוך כדי שהם אומרים פרקי תהילים וממאנים להנחם אחר לכתו של אביהם הרוחני. מסע ההלוויה צפוי לצאת בשעות אחר הצהריים - צילום: אהרן ברוך ליבוביץ

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

בשעה האחרונה הגיעה מיטתו של כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצוק"ל לבית המדרש הגדול של החסידות ברחוב הרב גוטמכר בבני ברק, חסידים רבים המתינו במקום כשהם מקבלים את המיטה בזעקות שבר ויגון.

עם הגעת מיטת כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצוק"ל לבית המדרש של החסידות התקבצו החסידים ונעמדו מסביב לאמירת תהילים עד למועד ההלוויה שיתקיים בהמשך היום (שלישי), מיטתו של האדמו"ר הונחה במרכז בית המדרש והחסידים הדליקו נרות מסביב למיטה.

על פי הצפי מסע ההלוויה צפוי לצאת בשעות אחר הצהריים של יום שלישי, זאת בעקבות כך שמספר מבניו של האדמו"ר שוהים כעת מעבר לים, בני האדמו"ר צפויים לנחות בנתב"ג בשעות הצהריים וההלוויה תיערך לאחר מכן.

במסע ההלוויה שעתיד לצאת מבית המדרש הגדול של החסידות ברחוב גוטמכר בבני ברק צפויים ליטול חלק אלפי מבני היהדות הנאמנה בראשות גדולי התורה והאדמורי"ם שליט"א שיבכו מרה את לכתו של שר וגדול בישראל. וכל בית ישראל יבכו את השריפה אשר שרף ה'.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן