קובי גדעון/לע״מ

נתניהו סייר במפעל וופלים וטעם: "תגבירו את הצריכה – תאכלו וופל" • צפו

ראש הממשלה ושר האוצר סיירו במפעל 'גילרו': "הולכים להביא עוד תוכניות לתמרוץ העסקה וצמיחה בעסקים". עוד הוסיף: "אני מאחל לבני גנץ החלמה שלמה ומהירה. אני מקווה מאוד שנוכל להציג תקציב כבר בימים הקרובים, כי כלכלת ישראל ואזרחי ישראל משוועים לזה"


צילום: איתי בית און/לע״מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כ"ץ סיירו במפעל 'גילרו' במטרה לחזק את התעשייה הישראלית ולבחון מקרוב את תוכניות הסיוע להמרצת התעשייה והחזרת העובדים למשק. בסיור השתתפו גם נשיא התאחדות התעשיינים רון תומר ומנהל רשות המיסים ערן יעקב. ראש הממשלה נתניהו ושר האוצר כ״ץ סיירו במפעל בליווי מנכ״ל המפעל, ושוחחו עם העובדים הוותיקים שהוחזרו מחל״ת ועם עובדים החדשים שנקלטו במפעל בימים האחרונים.

נתניהו אמר בסיור כי "אני כאן עם שר האוצר, עם רון תומר נשיא התאחדות התעשיינים ועם אבי גלברד במפעל "גילרו" – שמייצר וופל. המפעל הזה קיבל פטור מארנונה וקיבל תמרוץ להביא עובדים. הוא עכשיו גייס עוד שמונה עובדים והוא הולך לגייס עוד עובדים. זה חלק מהתוכנית שלנו לסייע לעסקים, אני שמח לראות שהיא עובדת".

קובי גדעון/לע״מ

"שר האוצר ואני הולכים להביא עוד תוכניות לתמרוץ העסקה וצמיחה בעסקים. אנחנו משקמים את כלכלת ישראל ודואגים גם לבריאות, גם לכלכלה, וכמובן כל הזמן גם לביטחון – את זה אתם רואים. אני בטוח שבמאמצים האלה נצליח. מה שאנחנו צריכים לעשות זה גם להזרים מהר כספים לכל מערכות השלטון, למערכות האזרחיות שלנו, לכל אזרחי ישראל, ולצורך זה אני מקווה שנוכל להעביר תקציב בהקדם. לא צריך בחירות – צריך להעביר תקציב עכשיו".

עוד הוסיף רה״מ נתניהו: "תגבירו את הצריכה – תאכלו וופל, או כל דבר אחר מתוצרת ישראל. אתם רוצים לעזור לכלכלה, לעזור לעצמכם – תקנו תוצרת ישראל. זה עוזר".

במענה לשאלה על התקציב אמר נתניהו: "קודם כל, אני מאחל לבני גנץ החלמה שלמה ומהירה. אני מקווה מאוד שנוכל להציג תקציב כבר בימים הקרובים, כי כלכלת ישראל ואזרחי ישראל משוועים לזה, ותחילת שנת הלימודים זקוקה לזה. אחרת אין לנו צהרונים, אין לנו דברים אחרים – כל מיני תוכניות אחרות שקשורות בתחילת שנת הלימודים, בצרכים של אזרחי ישראל ועסקים בישראל, פשוט כולם משוועים לתקציב – נעביר אותו עכשיו".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *