לפיד: "בעוד 48 שעות נעלה להצבעה את חוק פיזור הכנסת – קורא לכחול לבן לתמוך" • צפו

יו"ר יש עתיד פנה לשותפיו לשעבר חברי מפלגת כחול לבן: "אני קורא מפה למפלגת כחול לבן: מה שהיה היה. בואו נעשה יחד את הדבר הנכון. הגיע הזמן שתפסיקו להיות משתפי הפעולה של נתניהו. היו לכם כוונות טובות, זה לא הצליח. עכשיו צריך לתקן. אתם לא יושבים בממשלת אחדות"

יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד אמר בפתח ישיבת הסיעה השבועית של 'יש עתיד': "בעוד 48 שעות אנחנו יכולים לסיים את דרכה של הממשלה הגרועה ביותר בתולדות המדינה. בעוד 48 שעות נעלה להצבעה את חוק פיזור הכנסת".

"אני קורא מפה למפלגת כחול לבן: מה שהיה היה. בואו נעשה יחד את הדבר הנכון. הגיע הזמן שתפסיקו להיות משתפי הפעולה של נתניהו. היו לכם כוונות טובות, זה לא הצליח. עכשיו צריך לתקן. אתם לא יושבים בממשלת אחדות, אלא בממשלה מנופחת ומושחתת שגורמת נזק אדיר לכלכלת ישראל. התחלואה שוב עולה. כל יום נסגרים פה יותר ממאתיים עסקים. כל יום! המדינה צריכה לשנות כיוון".

לפיד הצהיר: "אנחנו צריכים ממשלה שתעבוד בשביל אזרחי ישראל. שתקום בבוקר בשביל לאחד את הישראלים ולבנות מחדש את הכלכלה. במקום לעבוד בשביל נתניהו, נעבוד יחד בשביל אזרחי ישראל ובשביל הילדים שלנו".

בסיום דבריו, אמר: "אנחנו צריכים ממשלה וכנסת שהציבור יאמין להם. בשביל לבנות את הכלכלה אנחנו צריכים להחזיר את האמון. במקום נתניהו, אנחנו מציעים הנהגה שאפשר לסמוך עליה. אם כחול לבן יעשו את הדבר הנכון, בעוד 48 שעות הממשלה תלך הביתה, וישראל תצא לדרך חדשה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture