צילום: עיריית אשדוד

אשדוד: שקית עם כסף נזרקה בטעות לפח – עובדי העירייה נחלצו לעזרתה

תושבת רובע ז' באשדוד זרקה שקית כסף בטעות לפח ופנתה לעובדי מחלקת שירותי אשפה בתקווה שאלו יעזרו לה למצוא את האבדה. בעיריית אשדוד שיבחו את עובדי מחלקת שירותי אשפה: "תושבת רובע ז אשר נפל לה סכום כסף לתוך טמון הקרקע ידע מיד שיש על מי לסמוך"

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם


צילום: עיריית אשדוד

תושבת רובע ז' באשדוד זרקה הבוקר (שלישי) שקית כסף בטעות לפח. התושבת פנתה לעובדי מחלקת שירותי אשפה בתקווה שאלו יעזרו לה למצוא את האבדה. הנהגים המסורים של חברת נאות דורית אשר נותנים את שירות פינוי האשפה בעיר נחלצו לעזרתה והחלו לחפש את האבדה.

"הפכנו את הטמון תרתי משמע במטרה למצוא את הכסף", אמרו העובדים. "סמלי מאוד לקראת חג החנוכה שמצאנו ותושבת הרובע שמחה מאוד", סכמו.

תושבת השכונה החרדית סיפרה, "הייתי בדרך לקניות ועצרתי לרגע להשליך את האשפה וביחד עם שקית האשפה השלכתי גם את שקית הכסף , זה היה מלחיץ ולשמחתי זה יסתיים באופן מושלם", ציינה התושבת .

בעיריית אשדוד שיבחו את עובדי מחלקת שירותי אשפה: "אנחנו פה בשבילכם לא פעם ראשונה אך תמיד מרגש מחדש. תושבת רובע ז אשר נפל לה סכום כסף לתוך טמון הקרקע ידע מיד שיש על מי לסמוך".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell