צילום מתוך הרשתות החברתיות

הפיגוע ליד השגרירות בהודו: חשד למעורבות איראנית – המוסד הישראלי חוקר

אחרי פיצוץ מטען החבלה ליד שגרירות ישראל בהודו, מצאו הרשויות המקומיות מכתב בו נטען כי מדובר רק בקדימון, ובנקמה על חיסול הבכירים האיראניים סולימאני ופחריזאדה. ארגון המוסד הישראלי מעורב בחקירה. בכירים בישראל: ""לא נראה שאיראן עומדת מאחורי הפיגוע"

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

פיצוץ המטען ליד שגרירות ישראל בהודו: בכאן 11 מדווח כי המוסד מעורב בחקירת ניסיון הפיגוע בהודו, ונבדק בין השאר אם הייתה מעורבות של גורמים ממדינות נוספות.

כלי תקשורת בהודו דיווחו כי המשטרה המקומית מצאה מכתב מוטמן בתוך מעטפה סמוך לשגרירות, בו הזכירו את חיסולם של מפקד כוח קודס, קאסם סולימאני, ומדען הגרעין הבכיר מוחסן פחריזאדה כסיבה להטמנת המטען.

המכתב, היה ממוען לשגריר ישראל בהודו, רון מלכא ובו הוסיפו איום כי מדובר רק בקדימון. יצוין כי ארגון טרור קטן ולא מוכר בשם ג'ייש אל-הינד לקח אחריות על האירוע, אך בהודו חושדים כי מדובר בהטעיה בלבד.

שגריר ישראל בהודו, רון מלכא, אמר בריאיון לכאן 11 כי הפיצוץ, שאירע לא הרחק מבניין השגרירות הישראלית, היה ניסיון לפיגוע טרור. בפיצוץ לא נפגע איש ולא נגרם נזק לבניין. שלושה כלי רכב שחנו בקרבת השגרירות ניזוקו.

בכירים בישראל אמרו מנגד כי המטען שהתפוצץ ליד השגרירות היה "חובבני ומאולתר", ואישרו כי ייתכן שמדובר בהתארגנות מקומית. "לא נראה שאיראן עומדת מאחורי הפיגוע", אמרו הגורמים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell