צילום: דוברות המשטרה

מעצר החשודים בחטיפת הנשק: כוחות מיוחדים בליווי מסוק • צפו במעצר הדרמטי

כוחות משטרה מיוחדים של היחידה המרכזית של מחוז צפון בליווי מסוק מהמערך האוירי כיתרו את הבית ועצרו את שני החשודים בשוד החייל וחטיפת נשקו, את בעל הדירה בה הסתתרו בחשד לסיוע ועוד שני חשודים שהגיעו למקום כשברשותם תחמושת רבה

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם


צילום: דוברות המשטרה

שוטרי משטרת ישראל עצרו לפנות בוקר את שני החשודים בשוד וחטיפת הנשק מהחייל שהיה במהלך תרגיל ניווט בודד ביער חרוביה – סמוך לשפרעם, במקום נעצרו שני אזרחים נוספים וחייל בשרות סדיר שהועבר לטיפול המשטרה הצבאית.

מקבלת הפרטים הראשונים והבנת חומר הארוע הושקעו כל משאבי המחוז לאיתור החשודים ולאחר חקירה ענפה של היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב גליל במשטרת מחוז הצפון אותר מקום המסתור של שני החשודים בדירת מסתור שנמצאת בין הישובים זבידאת לכפר איבטין.

כוחות משטרה מיוחדים של היחידה המרכזית של מחוז צפון בליווי מסוק מהמערך האוירי כיתרו את הבית ועצרו את שני החשודים בשוד החייל וחטיפת נשקו, את בעל הדירה בה הסתתרו בחשד לסיוע ועוד שני חשודים שהגיעו למקום, אחד מהם חייל בשרות סדיר כשברשותם תחמושת רבה.

ארבעה החשודים הובאו בשעות הבוקר לבית משפט השלום בעכו ובהתאם לבקשת המשטרה מעצרם של שני החשודים בשוד החייל וחטיפת נשקו הוארך ב7 ימים עד ליום ראשון, מעצרם של 2 האזרחים הנוספים הוארך עד ליום חמישי והחקירה בעיצומה. החייל בשרות סדיר הועבר לחקירה למשטרה הצבאית.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell