צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

עופר כסיף: "האלימות העיקרית היא גירוש המשפחות הפלסטיניות מבתיהן" • צפו

הח"כ שהוכה בידי שוטרים הגיע למסור תלונה במשרדי מח"ש, שם אמר כי "האזרחים בישראל היום נמצאים תחת איום מתמיד של אלימות ממי שאמור להגן עליהם" • לדבריו, "מה שאנחנו רואים עכשיו זה הפנייה של האלימות של הכיבוש כלפי אזרחים בישראל"
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

ח"כ עופר כסיף שהותקף על ידי שוטרים במהלך הפגנה ביום שישי החולף, הגיע הערב (ראשון) למשרדי מח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים) כדי להגיש תלונה נגד השוטרים שתקפו אותו, ונשא הצהרה לתקשורת, נגד ה"כיבוש" הישראלי.

לדבריו, "האלימות העיקרית היא גירוש המשפחות הפלסטיניות מבתיהן. נגד האלימות הזאת מתקיימות ההפגנות הללו והן תמשכנה להתקיים כי מי שמאמין לא מפחד, ואנחנו לא מפחדים!. רבין אמר שהאלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה".

"כשהאלימות מגיעה מהאנשים שאמורים להיות אנשי החוק וכשהאלימות הזאת באה בתוך שכונה שבה הדמוקרטיה בלשון המעטה "סלקטיבית", אותה האלימות היא חמורה שבעתיים. האזרחים בישראל היום נמצאים תחת איום מתמיד של אלימות ממי שאמור להגן עליהם".

הח"כ הוסיף, "מה שאנחנו רואים עכשיו זה זליגה של הכיבוש האלים והפנייה של האלימות של הכיבוש כלפי אזרחים בישראל, קודם כל אזרחים פלסטינים אבל לא רק. האלימות המשטרתית משתוללת, נגד יוצאי אתיופיה, וכנגד חרדים, ונגד תושבים מוחלשים כמו בגבעת עמל ובכפר שלם בת"א ונגד אנשים עם מוגבלויות. כאשר תקפו אותי זה קודם כל תקיפה נגד אזרח שהפגין יחד עם אזרחים נוספים".

כתבות קשורות

4 תגובות

 1. מישהו פעם שמע עליו??
  וממתי ללחבר כנסת מותר לעשות ככל העולה על רוחו?? בפרט בהפגנה שהוא צריך להתבייש בזה שהוא נמצא שם!!

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture