בכיר חמאס מצדיק את השואה: "היהודים באירופה השתלטו על הכלכלה"

מחמוד א-זהאר תקף את מדינות המפרץ שאפשרו לקיים בשטחן אירועים לציון יום הזיכרון לשואה וגילה הבנה לרצח היהודים: "עמי אירופה שנאו את היהודים וגירשו אותם מאחר שהפיצו שחיתות באותן מדינות והשתלטו על כלכלתן", טען בכיר ארגון הטרור העזתי

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

בכיר בחמאס בעזה מגלה הבנה כלפי רצח היהודים בשואה ותוקף את מדינות המפרץ שאפשרו לקיים בשטחן אירועים לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה בשבוע שעבר – כך חושף גל ברגר בכאן חדשות.

הבכיר, מחמוד א-זהאר אמר כי מנהיגי אותן מדינות במפרץ אינם מייצגים באופן אותנטי את עמיהם, ומדובר בבורות פוליטית ומדינית. לדבריו, "הבורים האלה" מקרב מדינות המפרץ אפשרו זאת כדי להשתמש בכך לאור ההתפתחויות בעולם.

"למה משטרי הציונות הערבית החדשה לא שואלים מדוע קרתה השואה? האם משום שמבצעי השואה היו פושעים או משום שהיהודים במדינות אירופה השתלטו על הכלכלה והפוליטיקה באותן מדינות ושעבדו את משאבי העמים האלה לטובתם?", אמר בכיר חמאס מחמוד א-זהאר בראיון לערוץ הטלוויזיה העיראקי, אל-איתיג'אה.

א-זהאר הוסיף כי "עמי אירופה שנאו את היהודים וגירשו אותם מאחר שהפיצו שחיתות באותן מדינות והשתלטו על כלכלתן, ומאחר שבעת מלחמות שיתפו פעולה עם אויבי אותם העמים".

עוד קבע כי "השואה לא הייתה אירוע יוצא דופן ולא נותרה מדינה אחת באירופה שלא גירשה את היהודים ממנה והרגה אותם, וזה קרה גם בתקופה שקדמה למלחמת העולם השנייה".

7 תגובות

דומה לקוף שתי טיפות

מה אפשר לצפות מפרא אדם??

אהבתי את התאור…

והערבים ניסו להשתלט על הכלכלה של עצמם ואף פעם לא הצליחו..

קוף ושיפנזה

קוף אחרי בן אדם

הוא אומר בדיוק את מה שדוברמן אומר, רק שבמקום 'חרדים' הוא אומר יהודים.
כנראה המתרגם שלו התבלבל…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture