אנטישמיות ברכבת הקלה: ערבי תיעד את עצמו מכה בחור ישיבה • צפו

הבחורים ישבו ושוחחו ביניהם תוך כדי נסיעה ברכבת הקלה, בלי לדעת שהם מצולמים ומה עומד לקרות להם בעוד שניות ספורות: צעיר ערבי ניגש אל אחד מהם, וסטר לו בחוזקה על פניו • האנטישמיות מרימה ראש: הערבי לא חשש לפרסם את התיעוד ברשת

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

צמד בחורי הישיבה שישבו היום (חמישי) ברכבת הקלה בירושלים ושוחחו ביניהם ברוגע, לא העלו על דעתם מה עתיד לקרות להם בעוד שניות ספורות, וכי הם עומדים ליפול קורבן לטרור ערבי אנטישמי.

ערבי אחד צילם אותם, בזמן שחברו ניגש אל אחד מבחורי הישיבה, וסטר לו בחוזקה על פניו. עד כמה הערבים לא מפחדים? מלבד הכאת החרדי ברכבת הקלה, בלב העיר ירושלים, לעיני הנוסעים – הוא אף פרסם את הסרטון ברשתות החברתיות.

השר אריה דרעי הגיב כי "התיעוד המזעזע והאנטישימי מחריד ומבהיל, הלב כואב ומתקשה להאמין שדווקא במדינת העם היהודי חרדי מותקף באכזריות ע"י בן עוולה רק בגלל חזותו החרדית, אני קורא למשטרת ישראל לעצור את העבריין השפל ולמצות איתו את הדין בחומרה".

השר יעקב ליצמן מסר בתגובה: "תיעוד תקיפת הצעיר ברכבת בירושלים בידי מחבל לכאורה מזעזע ביותר. אין לעבור על כך לסדר היום ועל משטרת ישראל לעצור את התוקף באופן מיידי. היום זו סטירה ראוותנית ומחר זה יכול להיות סכין או ירי. מקומו של התוקף בכלא".

ח"כ משה גפני הגיב: "רשויות אכיפת החוק ומשטרת ישראל חייבים לפעול בכל הכח לתפוס את העבריין הזה שמגלה עבריינות ואנטישמיות מול תלמידי ישיבה. אשוחח עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה לתת עדיפות למקרה, כדי לתפוס את העבריין ולהושיבו מאחורי סורג ובריח על מנת למנוע הישנות מקרים חמורים כאלה".

סגן שר הפנים יואב בן צור: "הסרטון המזעזע שראינו הערב, צעירים ערבים מכים יהודים על לא עוול בכפם, לא קרה בשטחים, זה קרה כאן בלב ירושלים ברכבת הקלה. המקרה הזה מצטרף לעוד עשרות מקרים של תקיפת יהודים על רקע לאומני שהתרחשו כאן בירושלים. משטרת ישראל האחראית על בטחון ושלום האזרחים חייבת לנקוט ביד קשה מול המפגעים ולמצות איתם את מלוא חומרת הדין. להחזיר את הרתעה לרחובות ולהחיל משילות בכלל השכונות במזרח ירושלים".

סגן שר התחבורה אורי מקלב: ""מדובר במקרה מזעזע של אלימות קשה ואסור לעבור על כך לסדר היום, על רשויות אכיפת החוק לבוא דין עם התוקפים באופן מידי וביד קשה. אנו נעשה הכל כדי לתת ביטחון מלא לנוסעי התחבורה הציבורית בארץ".

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כ מיכאל מלכיאלי אמר בתגובה: "הסרטון שבו נראה צעיר בעל חזות ערבית, סוטר לבחורי ישיבות ברכבת הקלה בירושלים, ולאחר מכן מפרסם תיעוד של האירוע, מבחיל ומזעזע – גובל באנטישמיות ורוע לב. המשטרה חייבת לעצור את הצעיר בהקדם ולנקוט ביד קשה בכל האמצעים העומדים לרשותה, בכדי להרתיע אחרים ממעשים שכאלו".

ח"כ אוריאל בוסו מסר כי "השילוב הוא שנאה וטרור יחד עם תופעה החדשה שנוצרה שצעירים ערבים מעלים סרטונים ברשתות מכל מיני סיטואציות אלימות ומזעזעות. תפקידה של המשטרה להיצמד כעת לתיעוד הזה ולשים את ידיה על הפושע האלים. פניתי הערב למפכ״ל בדרישה שיטפלו באירוע הזה במלוא החומרא לפני שהתופעה תתפרץ, והסרטונים הבאים יהיו יותר קשים לצפייה".

ח"כ ינון אזולאי: "אני מגנה בתוקף את המעשה הברברי שארע הערב ברכבת הקלה בירושלים. עצם הכאה של אדם בשביל סרטון זה עליית מדרגה באלימות, מקומו של אותו פושע בכלא, אירועים אלו הם חלק מפרי ההסתה נגד הציבור החרדי, אני מצפה מהגורמים המוסמכים למצות את הדין עם האחראים במהירות האפשרית".

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב: "משטרת ישראל צריכה להפעיל את כל היכולות הטכנולוגיות שלה כדי לשים את ידה עוד הלילה על המנוול הזה ולנעול אותו מהאחורי סורג ובריח".

ח"כ ועו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה כי "נער גבעות שהיה מעלה לרשת סרטון שלו מכה ערבי היה נעצר תוך דקות. אם הבחור הזה לא עצור הלילה אפשר לקפל את משטרת ירושלים".

15 תגובות

התגובה של בן גביר נראה לי שהכי יוצאת מהלב,

אם הוא היה עושה את זה לצעיר בת"א הוא היה נעצר תוך שניות

בן גביר ענה לעניין..

ועיריית ירושלים רוצה להכריח את כולם לנסוע ברכבת

חילול ה' גדול.

יידן א נקמה

ואיתם רוצים להקים ממשלה??!!

מעניין מה רשום בערבית מעל הסרטון

זה חלק מהעצמאות הישראלית לכן מברכים שהחיינו ואומרים היום הלל מעניין מה רשום מעל הסרטון בערבתית

ישמעלי הזוי וחצוף עבד בן השפחה
ימח שמו וזכרו
ושם הערבים ימח שמם

ימח שמו ישמעלי מנוול הערבים מסתובבים כאילו בארץ שלהם

מי שקיבל את הסטירה יכול לתבוע את הכלב הזה על עשרות אלפי שקלים, וללמד אותו לקח

לגרש אותו מיידית מארץ הקודש!!

המאבטח היה בקרון ולא התייחס רק לאחמ"כ נזכר להרגיע

אל תשכחו לנפנף עם המנגל ביום "העצמאות הבא…" "לתפארת מדינת ישראל
עם סעודה ותפילה חגיגית…

הכלבים האלה מבזים את עם ישראל ואת דת ישראל במדינת ישראלבתמיכת בגץ והשמאל שמענגים מיזה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture