חרדים יושבים על הרצפה: ערבים יידו אבנים על אוטובוס בדרכו לכותל • צפו

בתקופה האחרונה, מתרבים אירועי הטרור הערבי בירושלים, בייחוד כלפי יהודים בעלי חזות חרדית • הלילה, יידו ערבים אבנים על אוטובוס שנסע לכותל המערבי ובתיעוד שהופץ נראים חרדים, עם שטריימל לראשם, יושבים על הרצפה מרוב פחד • צפו

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

הטרור הערבי בירושלים מרים ראש: אחרי שורת התקריות האלימות במהלך הימים האחרונים, כחלק מהמהומות ליד שער שכם בחודש הרמאדן והטרנד החדש של סרטוני 'טיקטוק' בהם נראים ערבים מציקים ליהודים – הלילה גם יידויי אנבים על אוטובוס.

מדובר על קו 3 שהסיע מתפללים לשאת תפילה ליד שריד בית מקדשנו, הכותל המערבי. בדרכו למקום הקדוש, בעת שחלף ליד שער שכם, הותקף האוטובוס באבנים, מה שהביא גם לניפוץ שמות.

בתיעוד מתוך האוטובוס, אותו צילם אחד הנוסעים ואשר הופץ ברשת, ניתן לראות גם מספר אברכים חסידיים עם שטריימל, היושבים על הרצפה מרוב פחד, אחרי שהותקפו באבנים.

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר בעקבות זריקת האבן על אוטובוס ליד שער שכם בירושלים כי: "אוטובוס מצטייר בעייני אזרחים ומחבלים כסמל שלטוני מובהק ובשל כך הם מעוניינים לפגוע בו. רק הכרה בנהגי האוטובוסים כעובדי ציבור תוכל לשמור על חייהם ועל חיי הנוסעים. היום בו נהג אוטובוס ירצח קרוב מתמיד".

סרטון זה מופץ ברשת והשימוש בו נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. אם בעל זכויות היוצרים ידוע לכם, אנא צרו קשר בכתובת המייל:

infojdn1@gmail.com

2 תגובות

הנה זה בא לנו בפנים
לא למדנו לקח מאוסלו
בבקשה –
אינטיפדה שלישית בפתח
לא עושים שלום עם מחבלים!

מילא, עשיו שונא ליעקב- זה בכל הדורות, אבל
יעקב שונא ליעקב (יהודים שונאי דת שיורדים עלינו) זה רק היום…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture