צפו בתיעוד הדרמטי: אלמוני הציל ילד קטן רגע לפני שנרמס תחת גלגלי הרכבת

תיעוד דרמטי שהתפרסם בסוף השבוע האחרון בהודו מראה כיצד ילד קטן שנפל למסילת הרכבת ניצל ברגע האחרון על ידי עובד אלמוני בתחנה שדהר לעבר הילד והעלה אותו חזרה לרציף רגע לפני שהרכבת דרסה אותו למוות. התיעוד הפך לוויראלי ואנשים רבים שבחו את העובד האמיץ

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם


עובד רכבת אלמוני בהודו הציל ילד שנפל למסילה מרכבת שדהרה לעברו, שניה בודדת לפני שהילד נרמס תחת גלגלי הרכבת שדהרה. משרד הרכבות הלאומי פרסם בטוויטר תיעוד של האירוע, שהתרחש בסוף השבוע האחרון, ממצלמת אבטחה בתחנה בעיירה ואנגאני שליד מומבאי.

בתיעוד נראה כיצד הילד הקטן הולך עם מישהו ממשפחתו. לפתע הילד נופל למסילת הרכבת. בן המשפחה עומד חסר עונים וזועק לעזרה כאשר לעומת זאת הילד לא מצליח לטפס חזרה לרציף.

העיתון ההודי The Free Press Journal דיווח כי בן המשפחה שליווה את הילד הינו לקוי ראייה. כאשר הוא לא הצליח להציל את הילד ובשל כך הוא החל לזעוק לעזרה. אז הגיע בריצה אחד העובדים בתחנה. הוא העלה את הילד אל הרציף וטיפס למעלה במהירות, רגע לפני שהרכבת פוגעת בהם.

התיעוד הדרמטי הפך לוויראלי ברשתות החברתיות כאשר אלפי גולשים שיבחו את העובד האלמוני על המשעה האמיץ שעשה בכך שהציל את חייו של הילד הקטן.

2 תגובות

זה נראה כאילו הקרוב משפחה דוחף אותו אל פסי הרכבת !!! זה גם מסביר מדוע הוא לא ניסה להציל אותו.
לדעתי יש לבדוק עם עו"ס מה קורה עם הילד הזה והמשפחה שלו.

הוא עיוור.הקרוב משפחה הזה עיוור!.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture