צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

שר הביטחון בפיקוד הצפון: "חיזבאללה מנסה לאתגר אותנו בדרכים חדשות" • צפו

גנץ התייחס לאיום מצד ארגון הטרור חיזבאללה ואמר: "צה"ל ערוך לאורך כל גבול הצפון ובוודאי ערוך בגזרה הלבנונית בצורה מיטבית. אנחנו ערים לניסיונות של חיזבאללה לאתגר אותנו גם בדרכים חדשות - נתמודד עם כל איום. אם חיזבאללה יאתגר את ישראל - הוא יישא בתוצאות"

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם


וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

שר הביטחון, בני גנץ, ביקר היום (שלישי) בפיקוד הצפון והתייחס לאיום מצד ארגון הטרור חיזבאללה. בסיום הביקור אמר גנץ: "אני מסיים סיור בפיקוד הצפון, בגזרה הלבנונית. צה"ל ערוך לאורך כל גבול הצפון ובוודאי ערוך בגזרה הלבנונית בצורה מיטבית. אנחנו ערים לניסיונות של חיזבאללה לאתגר אותנו גם בדרכים חדשות – נתמודד עם כל איום. אם חיזבאללה יאתגר את צה"ל ומדינת ישראל – הוא יישא בתוצאות מאוד מאוד כבדות ואני מקווה שהוא לא יעשה את זה.

"מאחוריו ניצבת איראן, שממשיכה הן בפעילות האזורית כמו בתמיכת חיזבאללה ובגופי טרור אחרים, והן במאמץ שלהם להגיע לסף גרעיני צבאי- דבר שאסור לאפשר אותו. מדינת ישראל תמשיך לפעול ביחד עם שותפותיה בעולם בכלל וארה"ב בפרט, על מנת לא לאפשר לאיראן להגיע לסף גרעין".


וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

הביקור נערך ביחד עם ראש אג"ת אלוף תומר בר, מפקד פיקוד הצפון אלוף אמיר ברעם ומפקד אוגדה 91 תא"ל שלומי בינדר. שר הביטחון ביקר בתרגיל של פלס"ר נח"ל המדמה לחימה בשטח לבנון, קיים הערכת מצב וסייר במנהרת "פרח בשממה" בחטיבה 300, שנחפרה על ידי חיזבאללה ונוטרלה במבצע "מגן צפוני".


צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture