צילום: חדשות כל העולם

מתיחות שיא בעיר ירושלים: ערבים היכו חרדים; יהודי תועד מתיז גז על ערבי

אחרי סרטוני ההתעמרות בחרדים וברקע לילה נוסף של התפרעויות מצידם של צעירים ערבים, נערכים גורמי ימין קיצוני למפגן שייערך מחר באזור העיר העתיקה • בלילה האחרון צעירים יהודים תועדו משתוללים במרכז העיר ותוקפים שני נוסעים ערבים • צפו בתיעוד

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

צילום: חדשות כל העולם

צעירים יהודים תועדו הלילה משתוללים במרכז ירושלים, תוך שהם קוראים קריאות נגד ערבים – ואף תוקפים צעיר ערבי עם גז פלפל. ברקע, נשמעים צעירים רבים הקוראים "מוות לערבים", ובועטים ברכב בו נסעו אותם ערבים במרכז העיר.

הנקמה מגיעה אחרי פרסום שורה ארוכה של סרטונים בהם ערבים תיעדו את עצמם כיצד הם מתעמרים, מכים ותוקפים יהודים, בעיקר בעלי חזות חרדית. כעת, המתיחות בעיר ירושלים בין יהודים לערבים גבוהה מאוד.

בינתיים, במשטרה נערכים ברצינות רבה ובכוננות גבוהה לקראת מפגן של פעילי ימין קיצוני הצפוי להתקיים מחר (חמישי) בירושלים. פעילי ארגון להב"ה של בנצי גופשטיין מתכננים לצאת לצעדה מרחבת העירייה לעבר אזור העיר העתיקה.

"ירושלים הפכה למערב פרוע. מחבלים ערבים מטילים אימה ותוקפים יהודים על בסיס יומיומי. משטרת ישראל שותקת. עברנו את התקופה שיהודים חוטפים מכות ושותקים", אומרים בלהב"ה. במשטרה כאמור, נערכים בכוחות מתוגברים לאפשרות של אלימות במהלך הצעדה.

יצוין כי כמובן, מלבד הסרטונים האחרונים, גם אתמול המשיכו צעירים ערבים להתנכל ולהכות יהודים ליד שער שכם בירושלים. בתיעוד של 'חדשות כל העולם' נראים ערבים מכים ומציקים ליהודים הצועדים לתפילה בכותל המערבי ללא כל סיבה.

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין גינה אתמול את המתקפות הללו: "תמונות התקיפה המטלטלות של יהודים החווים התעמרות כך סתם, ללא סיבה, לאור היום, דווקא בערים בהן ידענו תמיד להעלות על נס את השותפות והקיום המכבד, אינן יכולות להפוך לשגרה. לצד אכיפה משטרתית חסרת פשרות, עלינו לוודא כי תופעות אלה זוכות לגינוי והוקעה גם מההנהגה הערבית וכי אנו משלבים זרועות במאבק באלימות".

"אסור, פשוט אסור לנו להפוך את האלימות לשפה לגיטימית. עלינו להילחם באלימות, בחינוך, בהסברה, בגינוי ציבורי שלא משתמע לשתי פנים, ולצד זה באכיפה נוקשה, שתרחיק את הגורמים האלימים והעבריינים".

8 תגובות

כל הכבוד !! כל בחור ישיבה יקח גז מדמיע / פלפל צמוד אליו…. וכל מי שינסה להציג לו…. פשוט ירסס אותו כמו שמרססים ג'וקים !!!!

ללכת רק בקבוצות ולהיות ערניים לכל צעיר חשוד.

אין ברירה, לא נלך כצאן לטבח!

ביב אפס מאופס.
חלש מול הטרור.
אפס!

אם ביב לא מגיב לתקיפת חרדים.
משמע שהוא תומך בטרור המכוון נגד "שותפיו" החרדיים.

לא נראה לי שהתגרות בערבים תעזור במשהו אם כבר ההפך, לטפל בזה זה התפקיד של המשטרה ואם היא לא פועלת כמו שמצפים ממנה יש דרכים אחרות אבל להתגרות בערבים רק יגביר את השנאה. מה שקורה זה שהערבים נוקמים ביהודים(והם בוחרים דווקא חרדים כי רק עליהם רואים שהם בטוח יהודים) התוצאה היא שהיהודים נוקמים בערבים, אבל זה לא יגמר פה כי הערבים ינקמו על זה ביהודים ואז היהודים ינקמו בערבים וחוזר חלילה זה מעגל שלא ייגמר אלא אם כן משהו יעצור את זה …

אז מה?
נשב בשקט תחשוב בהגיון לפחות נחזיר קצת יאללה נקמה!!!!!!!!!!!!!

(תשובה ל'נקמה בערבים')ואז מה????? הערבים נראה לך ישבו בשקט?? גם הם יתנקמו בנו! יש דרכים חכמות לטפל בזה אבל ליצור קטטות ולהתגרות לא יועיל לאף אחד!! גם הערבים יודעים לנקום!!!!!! לא ראיתי אף פעם שנקמה יצרה תגובה חיובית אלא ההפך.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture