מעלים ראיות? בנט הסיר את התחייבויותיו לא לשבת עם לפיד; ביבי עקץ

יו"ר ימינה מוחק מהרשת את ההצהרות המצולמות שלו בהם התחייב שלא להסכים לכך שיאיר לפיד יהיה ראש הממשלה - תוך שהוא דוהר להקמת קואליציה משותפת • נתניהו הזכיר לו: "נפתלי, אתה יכול למחוק פוסטים, אבל לא תוכל למחוק את ההתחייבויות שלך לאזרחי ישראל"
 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • הילדים של עם ישראל: שרה נחמן ושילה מתחננים אלינו לעזרה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

מעמוד הפייסבוק של יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט, נמחקו במהלך היממה האחרונה מספר התחייבויות מצולמות שלו ולפיהם הוא לא יישב ולא ייתן יד שיאיר לפיד יהיה ראש הממשלה.

המחיקה, ברקע העברת המנדט מהנשיא לידי לפיד והמירוץ של נפתלי בנט להקמת ממשלה משותפת, בו ככל הנראה הוא יכהן בראשות הממשלה ברוטציה יחד עם לפיד, בניגוד להתחייבויות המפורשות שלו בתקופת הבחירות.

בנוסף, מחק גם את הראיון שהעניק לערוץ 20 יממה לבחירות. בראיון אמר, "ספין נתניהו הוא שאכתיר את לפיד לראשות הממשלה. לא אכתיר אותו – אני איש ימין והוא איש שמאל. היחיד שהולך עם השמאל זה נתניהו".

בהמשך חתם על מסמך התחייבות: "הנה המסמך החתום – אני לא אאפשר ללפיד להיות רה"מ גם לא ברוטציה, ואתה תחתום נתניהו שלא תקים ממשלה על קולות מנסור עבאס. אתה מוזמן עם הרבה כבוד רה"מ, בוא תחתום שלא תקים ממשלה על הקולות של עבאס".

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם היום קטע מתוך פוסט מחוק של נפתלי בנט וכתב: "הנה אחד מהפוסטים שבנט מחק מהפייסבוק שלו בשביל שלא תזכרו את ההתחייבות שהוא נתן לכם. מובא כשירות לציבור".

"נפתלי, אתה יכול למחוק פוסטים, אבל לא תוכל למחוק את ההתחייבויות שלך לאזרחי ישראל", הוסיף נתניהו: "תעמוד בהבטחות שלך – אל תקים ממשלת שמאל!".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture