צילום: Flash90

שני הרוגים ופצועים רבים כתוצאה מנפילות ישירות של רקטות באשקלון ובאשדוד

גבר ואישה נהרגו באשקלון אחרי שבמהלך מטח הרקטות הכבד שירו מחבלי ארגוני הטרור העזתיים לעבר הערים אשדוד ואשקלון, נפלו רקטות רבות באזורים מיושבים • במקום פצועים רבים נוספים במצב אנוש, קשה, בינוני וקל, לצד נפגעי חרדה
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

נפילה ישירה של רקטה בעיר אשקלון הצהריים (שלישי) גבה את חייו של גבר שנהרג במקום. כוחות ההצלה ניסו להצילו אך בשל אופי הפציעות לא נותר כי אם לקבוע את מותו בזירה. במקום פצועים נוספים, בהם במצב אנוש וקשה.

חמאס ירה הצהריים מטח כבד מאוד לעבר הערים אשדוד ואשקלון, כאשר לפי הצהרת דובר ארגון הטרור העזתי, הם ירו 137 רקטות תוך 5 דקות – מה שגרם לכך שמערכת כיפת ברזל לא יירטה את כל הרקטות.

באשדוד, אבל בעיקר באשקלון, עשרות נפילות ליד בניינים, על רכבים ובמקומות מאוכלסים. נפילה גם ליד בית ספר וליד מרכז מסחרי. במקום מספר רב של פצועים, בהם אחד באורח אנוש ואישה שנפצעה באורח קשה.

השוטרים סגרו את הזירות, וחבלני המשטרה פועלים במקום. כתוצאה מהנפילות, פונתה אישה אחת בת 80 במצב קשה לבית החולים, ומספר פצועים נוספים באורח בינוני וקל, מלבד פצועי חרדה.

תיעוד: פגיעה ישירה בעיר אשקלון

רקטה אחת שנפלה בעיר אשקלון נחתה בבית ספר. בחסדי שמיים גם באירוע זה לא היו נפגעים. צוותי כיבוי מתחנת אשקלון פועלים בשריפה בבית ספר באשקלון בעקבות פגיעה ישירה. לוחמי האש מבצעים סריקות לשלילת לכודים בתוך המבנה ולהשגת שליטה.

צפו: כך נראה המטח הכבד בשעה האחרונה

העסקן הרפואי ר' אברימי לרר חסיד חב"ד מאשקלון העומד בראש ארגון "ושמחת" תיעד את רגעי האימה והפחד באשקלון. הוא הופתע לגלות כי רקטה ששוגרה מרצועת עזה נפלה סמוך ממש לחלון ביתו. ב"ה לא היו נפגעים.

• חלק מהסרטונים בכתבה מופצים ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעלי זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלמים ידועה לכם הודיעו לנו בדוא"ל infojdn1@gmail.com. השימוש בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture