צילום: צילומים: דובר צה"ל

מביתו של מנהיג חמאס עד למשגרי רקטות: 90 מטרות טרור הותקפו • צפו

צה"ל ממשיך לתקוף בעוצמה ברצועת עזה כאשר במהלך הלילה תקפו את בתיהם של יחיא סינוואר ואחיו • בנוסף, צה"ל ממשיך בגל התקיפות נגד ה'מטרו' של ארגון הטרור חמאס • דובר צה"ל מפרסם תיעוד ומעדכן: תקפנו למעלה מ-90 יעדי טרור ב-24 השעות האחרונות
 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

דובר צה"ל מוסר הבוקר (ראשון) כי מטוסי קרב וכלי טיס של צה"ל תקפו ב-24 השעות האחרונות למעלה מ-90 מטרות של ארגוני הטרור חמאס והג'יהאד האסלאמי ברחבי רצועת עזה.
תקיפת משגרי רקטות:

בין מהמטרות שהותקפו, בתיהם של יושב ראש הלשכה המדינית של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, יחיא סינוואר ושל אחיו, מחמד סינוואר שאחראי על מערך האספקה וכוח האדם של הארגון שבחאן יונס. הבתים משמשים כתשתית טרור משמעותית לארגון.

תקיפת ביתו של מנהיג חמאס:

בין בתי ומשרדי הבכירים שהותקפו: לשכתו של סמאח סראג', ראש התכנון והפיתוח בלשכה המדינית של הארגון, ביתו של יוסף עבד אלואהב, מפקד גדוד זיתון של החמאס בעיר עזה וביתו של אחמד עבד אל עאל ברפיח, מוביל בתחום ההברחות ומחזיק בתיק מודיעין צבאי של ארגון הטרור חמאס.

במסגרת תקיפות נוספות על ה'מטרו' של חמאס בשלב ב׳, הותקפו כשלושים יעדים, ע"י מטוסי קרב ובאמצעות כ-100 חימושים מדויקים.

תקיפת המטרו:

בנוסף, הותקפו עשרות אתרי ייצור ואחסון אמל"ח בצברה תל אלוהא, בשיח' אומדאן ובעיר עזה, חלקם אוחסנו בביתם של פעילים במערך הימי והאווירי של ארגון הטרור חמאס, חוליות נ"ט ויחידות התקפיות של מערך הסייבר.

כמו כן, במהלך היממה האחרונה הותקפו וסוכלו כ-40 משגרי רקטות שכוונו לפגיעה במדינת ישראל וכן עשרות חוליות שיגור.

ארגון הטרור חמאס ממקם במכוון את נכסיו הצבאיים בלב האוכלוסייה האזרחית. צה"ל נוקט באמצעי זהירות כדי לצמצם ככל הניתן פגיעה אפשרית באזרחים בלתי מעורבים במהלך פעילותו הצבאית.

"צה"ל תוקף מטרות טרור ברחבי רצועת עזה ופועל בעוצמה ככל שיידרש", אומר דובר צה"ל.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture