מרבים בשמחה • הזמר שמחה ליינר מגיש קליפ אמנותי על להיטו 'שמחה לארצך' שכבש בסערה את החתונות • סקירת וידאו מרהיבה על הזינוק בקריירה של זמר צעיר ומבטיח • צפו

חודשיים בלבד לאחר צאת אלבומו הראשון 'פתחי לי', שמחה ליינר הפך לשם דבר גם בארץ. האלבום התקבל בסקרנות ואהדה רבה ברחבי העולם היהודי, והלהיט 'שמחה לארצך' נשמע יותר ויותר באירועים ובחתונות וגם סתם כך ברחוב ובבית.

שמחה ליינר (23) מארה”ב התחיל את דרכו מהשטח, שם התגלה ע”י אלפי מאזיניו בשלל השירים בהם השתתף, והפך במהירות לזמר ובעל תפילה מבוקש באירועים ובקהילות רבות מעבר לים.

הקליפ אמנותי והקצבי הראשון של הזמר נבחר לתאר את הקריירה המתגלגלת של השמחה ליינר . מיד עם פרסום הלהיט 'קול ברמה' שיצא לזכר משפחת פוגל הי"ד- קריירת המוזיקה של שמחה צברה תנופה אדירה. מאות חתונות מאוחר יותר, שמחה הפך לאמן מהשורה הראשונה. אלבום הבכורה המשובח גרר אחריו סיבוב הופעות בהם אלפים באים להשתתף בשמחה עם שמחה, למרות העומס, ליינר ממשיך להופיע בקונצרטים ואירועים ברחבי העולם.

סיפור הקליפ מתחיל כאשר ליינר והחברותא מתוודעים במהלך הלימוד למילים, מלבישים עליו את הלחן, ומשם העניין מתגלגל לרחבות הריקודים ובמות המופעים.

מלבד יכולותיו הווקאליות המרשימות של ליינר, בכובעו השני הוא עוסק בהפקות וידיאו, וכפי שניתן לראות בקליפ הלא שגרתי שמוגש כעת הפגין ליינר את כישוריו בשילוב אלמנטים מיוחדים מחד ומשעשעים מאידך.

קרדיטים: לחן: איצי וולדנר ושמחה ליינר, עיבוד: אודי דמארי, תסריט: מנדי פלין, במאי: משה ברי, הפקת האלבום: יוחי בריסקמן, יחסי ציבור: איציק דניאל (מדיה פרו).

לכתבת האלבום>>

הערת המערכת: בהצגת הכתבה אין כדי התערבות ח"ו במחלוקת ההלכתית אודות סוף זמן מנהגי האבילות בימי העומר [ישנם שיטות שבר"ח סיון, ישנם שיטות המתירות רק ג' ימים לפני שבועות, וישנםם שיטות האוסרות עד החג, וכ"א יעשה כהוראת רבותיו]

שמחה ליינר קליפ (1)

שמחה ליינר קליפ (2)

שמחה ליינר קליפ (3)

שמחה ליינר קליפ (5)

שמחה ליינר קליפ (6)

שמחה ליינר קליפ (7)

שמחה ליינר קליפ (8)

שמחה ליינר קליפ (9)

שמחה ליינר קליפ (10)