קידוש שם שמים ביד שרה • ראש עיריית טירה: "באתי לומר לכם תודה"

ראש עירית טירה מאמון עבד אלחי העניק לר' אורי לופוליאנסקי תעודת הוקרה על פועלו למען מתן שירות לכל אדם ללא הבדל של גזע ודת "אין היום משפחה בטירה שלא מכירה את יד שרה ואת השירות הטוב שהיא נותנת" • הרב אורי לופוליאנסקי, הודה לראש העיר על התמיכה והירתמות ליד שרה "יש חשיבות מיוחדת בפיתוח הפעילות של יד שרה בטירה"

 • ראש ישיבת פורת יוסף בבקשה יוצאת דופן: הצילו תלמיד שלי!

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

"אין היום משפחה בטירה שלא מכירה את יד שרה ואת השירות הטוב שהיא נותנת. אני עובר בן הבתים ואני רואה את הציוד הרפואי. אנשים בכל הגילים נעזרים בכם. באתי לכאן לומר תודה. העירייה, ואני באופן אישי, נרתמים לטובת יד שרה. נדאג שהיא תעבור למבנה גדול יותר ותפתח את השירותים לטובת תושבי האזור כולו". כך אמר מאמון עבד אלחי, ראש עיריית טירה שביקר היום ביד שרה. ראש העירייה, נלווה בהנהלת העירייה, נפגש עם נשיא ומייסד יד שרה הרב אורי לופוליאנסקי, המנכ"ל משה כהן ומנהלי אגפים. לביקור נלווה מחמוד חג'ג', המנהל את הסניף בהתנדבות.

הרב אורי לופוליאנסקי, הודה לראש העיר על התמיכה והירתמות ליד שרה. "במגזר הערבי יש יחס מיוחד להורים קשישים. בניגוד לחברה המערבית, אתם עושים את כל מה שאפשר על מנת שההורים הקשישים ימשיכו לחיות בבית, עם המשפחה וכחלק מהקהילה. לכן יש חשיבות מיוחדת בפיתוח הפעילות של יד שרה בטירה", הוא אמר לראש העיר.

ראש העיר ביקר במרכז התצוגה והייעוץ שם הוצגו לו מאות מכשירים ואביזרים המקלים על התפקוד בבית, במוקד המצוקה אליו מחוברים 20,000 מנויים מכל רחבי הארץ המזעיקים עזרה בכל שעות היממה, בשיקומון – מרכז השיקום של יד שרה וכמובן במרכז השאלת הציוד הרפואי.

ראש העיר הופתע והתפעל מהשירותים הרבים של יד שרה והוסיף תקוה כי את חלקם ניתן יהיה לפתוח לאחר המעבר למבנה גדול יותר. "התרגשתי מהאמונה של האנשים המפעילים את יד שרה. כולי אמונה שעזרת הא-ל הנחתה אתכם לפעילות חשובה זו למען האוכלוסיה שזקוקה לכם. אלו-הים ילווה אתכם ויצליח דרככם". עבד אל חי הודה במיוחד למחמוד חג'ג', מנהל הסניף, על פעילותו הרבה בהפעלת הסניף. "אין בקשה שלי מיד שרה שלא נענית", אמר חג'ג'.

בסיום הביקור העניק ראש העיר לר' אורי לופוליאנסקי תעודת הוקרה מיוחדת. "תעודת הוקרה על פועלך, יוזמתך ותרומתך למען האנשים המתמודדים עם קשיים תפקודיים, ללא הבדל בין גזע, דת ומין. שא ברכה בכל עמלך", נכתב בתעודה.

סניף יד שרה בטירה נפתח לפני 15 שנים והוא משרת אוכלוסיה של כ-120,000 בכל האזור.

ליד שרה חמישה סניפים במגזר הלא יהודי. אלפי מתנדבי יד שרה סייעו בשנה האחרונה לכחצי מיליון איש.

ביקור ראש עיריית טירה ביד שרה (1)

ביקור ראש עיריית טירה ביד שרה (2)