במהלך שמחת שבע ברכות בבית הנגיד ר' מאיר זעליג ריספלר הי"ו ביצעו חברי מקהלת שירה את ניגונו של ר' משה אוישר ז"ל - דיינו - וכי לו נאה - צפו ותהנו:

הנגיד האגדי לבית סאטמר ביתו פתוח לכל מוקיר תורה ורבנן הרבני ר׳ מאיר זעליג ריספלר שליט״א שהוכתר כגדול הנגידים של העשור האחרון בארצות הברית ומחוצה לה חיתן נכד בשעה טובה ומוצלחת ולכבוד המשפחה המכובדת והעסקונה החסידית ונציגי הממשל והפוליטיקה קיים הנגיד שבע ברכות יוקרתי באולמי הפאר קונטיננטל שבוויליאמסבורג בהנהלתו של יענקי הירש.

הרב ריספלר ידוע כחובב ומעריך מוזיקה מקורית וייחודי. ריספלר ישב עם הנהלת ההפקה והמוזיקה של מקהלת "שירה" וביקש להביא לשולחן האורחים אך ורק חידושים עתיקים עם ניחוח יהודי עסיסי , צוות המקהלה ליהק את המיטב שבשדה המוזיקה החסידית של ארצות הברית סולן המקהלה הצעיר המנצח זמר / שחקן / חזן האיש שללא ספק משנה את הצלילים בשדה לעשיר יותר ר' שלום למר ויחד עם המעבד הענק מנדי הרשקוביץ עיבדו את שתי השירים "דיינו" ו"כי לו נאה" של החזן ר' משה אוישר ז״ל .

הפקה / מקהלת שירה – עיבוד : מנדי הרשקוביץ – סאונד : שי קליינמן – מיקס : חיים גוטסמן – ניהול במה ולוגיסטיקה : מוטי J – צילום ועריכה : מוטי ענגל