ר' מענדל ראטה בקליפ ייחודי: "בין הזמנים"

המשפיע החסידי עם הגיטרה מפתיע שוב: ר׳ מענדל ראטה, אמן רגש מוכשר ומשפיע רוחני מיוחד לבני הנעורים, יוצא עם סינגל מדהים חדש ומקורי - ״בין הזמנים״

אחרי ההצלחה האדירה והכובשת של השיר "תהום" עם הקליפ המרהיב אותו הגיש לפני כשבועיים ר׳ מענדל ראטה, בן האדמו"ר והמשפיע החסידי ההולך באומץ בדרכו המקורית, לקרב את בני הנעורים בדרכי חיזוק ונועם דרך מוזיקה ושירה, ואף דרך שיעורים בחסידות המלווים בשירה ובנגינה על הגיטרה, שיעורים מלאי מסרים של חיזוק ואהבת הזולת.

עתה הוא יוצא עם שיר מדהים, מחזק ומעודד, שהוא הלחין במיוחד בשביל בני הנעורים הנופשים כעת אחרי שהקדישו ממרצם ואונם במשך הזמן בלימוד התורה, שיר שיש בו מסר וחיזוק רב לנצל תקופת נופש זו להתעלות רוחנית ולאהבת חברים.

 

על הקליפ והשיר הזה הוא לא עבד יותר מימים ספורים, לדבריו, "זה היה כאשר צלצלתי לידידי המעבד הכשרוני ארי פרקש, הוא מספר, עם בקשה לבוא לאולפן ולהקליט סתם לעצמי כמה שירים שהלחנתי בתקופה האחרונה. בהגיעי לשם והנני מבצע את השיר ׳בין הזמנים׳, שיר שהולחן לפני כשבוע בלבד, החלטנו בהשראה של רגע לעשות עיבוד לשיר ופשוט להוציא אותו לציבור בחול המועד הקרב ובא.. ומרעיון למעשה. תוך יומיים היה סקיצה של שיר.. וביום שלאחריו אף החלטנו לצלם קליפ נחמד על השיר, ולהביא משהו מכובד ויפה לציבור.

״עדיין קשה לי להאמין שדבר כזה מוצלח נוצר תוך זמן קצר שכזה, אך אין ספק כי השגחה עליונה מיוחדת ליוותה את הפרוייקט , והשיר קם ויצא לאור תוך ימים מספר, בהפקה מדהימה ומיוחדת״. על ההפקה המדהימה עמד כאמור, המעבד הגאוני הצעיר ׳ארי פרקש׳, מי שעמד אף על הפקת השיר ׳תהום׳, ומאז התחבר בקשר עמוק עם שיריו המיוחדים של ר׳ מענדל, והפיק לו אף הפעם עיבוד מוצלח ומרענן אשר הביא את השיר למקום מוזיקלי מיוחד ומגוון, מלא חיות ותוכן..

שוחחנו עם הרב ראטה במגזין הפסח שלנו. לראיון המלא לחצו כאן

8 תגובות

ענקקקקקק

i have for you a good docter

מי זה מנדל ראט?

תרגום….
אפשר?

לסם: I ולא i, כמו"כ doctor ולא docter. (כנראה תרגמת מאידיש). והאם ההמלצה שלך מהכרות וניסיון אישי?

מיקס של יצחק פוקס, ויואלי ראטה

ארי, אתה חחחזק!!!

מאוד יפה… אין על ר' מענדל!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו