שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הגיע הבוקר לאוגדת עזה, שם קיים הערכת מצב בעקבות האירועים ברצועה ביומיים האחרונים. אל שר הביטחון התלוו גם הרמטכ"ל רב-אלוף גדי איזנקוט, מפקד פיקוד הדרום, אלוף איל זמיר, מתפ"ש אלוף פולי מרדכי • צילומים: אריאל חרמוני/ משרד הביטחון

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הגיע הבוקר לאוגדת עזה, שם קיים הערכת מצב בעקבות האירועים ברצועה ביומיים האחרונים. אל שר הביטחון התלוו גם הרמטכ"ל, רב-אלוף גדי איזנקוט, מפקד פיקוד הדרום, אלוף איל זמיר, מתפ"ש אלוף פולי מרדכי, ראש אגף המבצעים אלוף ניצן אלון וקצינים נוספים. יעלון באוגדת עזה (7)

במהלך ביקורו אמר שר הביטחון יעלון: "ביומיים האחרונים חמאס מנסה לחבל בעבודות חיילי צה"ל לאורך גדר רצועת עזה, במסגרתן נמצאה מנהרה נוספת – מנהרה התקפית שמפרה את הריבונות שלנו ונכנסת לשטחנו. אנחנו לא נירתע מהאיומים הללו של חמאס, ונמשיך בפעילות לנוכח הפרת הריבונות שלנו, עד שנמצא ונחשוף את אחרונת המנהרות. מאחר וחמאס ירה, גם אנחנו הגבנו ונמשיך להגיב בתקיפות על כל התגרות כזו של חמאס כדי שההסלמה לא תקרה וכדי שחמאס לא ימשיך בירי שלו. אני רוצה לשבח את חיילי צה"ל והמפקדים כאן בגזרה בפעילות הנחוצה שלהם שמביאה לחשיפת המנהרות בשבעות האחרונים".