הותר לפרסום: נעצרו מבצעי פיגוע המטען בחיזמה

הותר לפרסום כי בפעילות המשטרה ושב"כ נעצרו שני מחבלים שביצעו את פיגוע המטען בסמוך לכפר חיזמה • דיווח על שיפור במצבו של קצין צה"ל שנפצע קשה בפיגוע • צפו בתיעוד המעצר

הותר לפרסום כי בפעילות של משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי נעצרו שני חשודים בגין מעורבותם בפיגוע המטען בסמוך לכפר חיזמא שבבנימין ממנו נפצע קשה קצין צה"ל. עוד נמסר כי חלה התקדמות משמעותית בחקירת השניים.

כזכור, המחבלים הניחו תשעה מטעני חבלה מאולתרים בכניסה לכפר חיזמה, שסמוך לשכונת פסגת זאב בירושלים. בסריקות של גששים וחבלנים נמצאו שני מטענים, שהתפוצצו ועפו למרחק של 30-20 מטר. בזירה עצמה נמצאו חמישה מטענים שלמים, שני מטענים שהתלקחו ובלון גז שלא התפוצץ. כמו כן, נמצאו ארבעה בקבוקי תבערה שהתנפצו והתלקחו.

בתוך כך, מבית החולים מדווחים על שיפור במצבו של קצין צה"ל אשר נפצע בפיגוע המטען. בפיגוע נפצע קצין צה"ל כתוצאה מפיצוץ מטען בסמוך אליו. הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כאשר מצבו מוגדר קשה, והיום דווח ב"ה על שיפור במצבו.

היום, הגיע לבקרו שר הביטחון משה יעלון. ״התרגשתי לבקר את הקצין ולפגוש אותו ואת משפחתו, המגלים תעצומות נפש של ממש״, אמר השר שקיבל מהרופאים סקירה על מצבו הרפואי ועל הניתוח הממושך שעבר. ״מה שנדרש עכשיו הוא זמן עד השיקום. יש כאן רופאים מצוינים וסביבה תומכת, ואני בטוח שכוח הרצון שלו ושל משפחתו יסייע לו לחזור לחיי עשייה ויצירה״, הוסיף יעלון.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן