רובוט צבאי כמעט ודרס למוות עיתונאי, כאשר עמד בתחתית הגבעה והרובוט התהפך עליו כאשר החייל המפעיל את הרובוט, מאבד עשתונות ואינו יודע כיצד לעצור אותו • צפו

רובוט צבאי מתוחכם כמעט דרס למוות עיתונאי, כחלק מכתבה שצולמה לתכנית פופולרית בערוץ הממלכתי ברוסיה – "זווזדה". כערוץ ממלכתי, מטרת התכנית הייתה להתגאות ברובוט המשוכלל. החלק המדובר אמנם ירד בעריכה, אבל דלף לרשת.

בסרטון נראה שהרובוט כמעט דורס את המנחה, אלכסי אגורוב. המנחה מלווה בחייל שמשמש כמפעיל הרובוט, "פלטפורמה-M". השניים הולכים לצד הרובוט על חוף הים במחוז קלינינגרד שברוסיה. השניים משוחחים על הרובוט ומתפעלים מיכולותיו ומהפוטנציאל שלו, ומגיעים לגבעה קטנה על החוף.

שם אמור "פלטפורמה-M" להראות את יכולות הטיפוס המתקדמות שלו. אלא שאז עושה החייל המפעיל טעות גורלית – וכמעט גורם למותו של הכתב אגורוב. הכתב מחכה בתחתית הגבעה כשהרובוט נע בעקבותיו, כמעט דורס אותו ומוחץ אותו למוות. המנחה מנסה להדוף את הרובוט בעזרת ידיו בזמן שהחייל מנסה להרים את הרובוט בחזרה.

לבסוף מצליח אגורוב לחמוק מדרכו של הרובוט ולזוז הצידה במהירות, כשזה נופל במורד הגבעה ומתהפך. קטע הווידיאו שמתעד את התקרית פורסם בטעות בעמוד הרשמי של התכנית והוסר ממנו בתוך זמן קצר. המנחה והחייל יצאו ללא פגע, וככל הנראה גם לרובוט לא נגרם נזק משמעותי.