שבוע לאחר שיצא לאור: גירסת קליפ ל'זכרנו לחיים' • צפו

פחות משבוע לאחר שנחשף השיר ׳זכרנו לחיים׳, היוצר ובעל המנגן ר׳ מרדכי גוטליב והחברים, משיקים את הקליפ זכרנו מתוך הקומזיץ שהתקיים בירושלים • צפו

פחות משבוע לאחר שנחשף השיר ׳זכרנו לחיים׳, היוצר ובעל המנגן ר׳ מרדכי גוטליב והחברים, משיקים את הקליפ זכרנו מתוך הקומזיץ שהתקיים בירושלים.

האווירה פסטורלית. עשרות יהודים, צעירים ומבוגרים, בגוונים שונים, יושבים בחצר ירושלמית, ומפזמים בהתרגשות בליווי גיטרות וכלים אקוסטיים, את השיר אליו הם נחשפים לראשונה: "זכרנו לחיים, מלך חפץ בחיים, וכתבנו וחתמנו בספר החיים למענך אלוקים חיים". במרכז החצר קשה להתעלם מדמותו של ר' מרדכי גוטליב. בעיניים עצומות, הוא פורט בגיטרה בידו, ושר בקול עמוק את שירת הנשמה שלו.

בין החברים, תוכלו לזהות את החזן דובל'ה הלר, לצד אחיו אמן הקלרינט דוד הלר. לצידו הכנר שימי ויצהנדלר הפורט על נימי הנפש עם כינורו בדביקות. את האחים שיליץ שהביאו איתם את אוירת הקומזיץ הנפלאה, ועוד המון חברים טובים שברגע אחד התחברו לשיר זכרנו בתחינה ובקשה לחיים טובים.

קיבלתי תגובות נרגשות על השיר שיצא לפני פחות משבוע, ואני מתפלל שהקליפ יעניק נופך מיוחד ויצליח לגרום לכל אחד להתחבר אחרת למילים בעלי המשמעות הרבה "זכרנו לחיים… וכתבנו וחתמנו בספר החיים".

[bsa_pro_ad_space id=19][bsa_pro_ad_space id=35]

8 תגובות

תגובה: סוף סוף רואים מישהו שמנגן בשביל הנשמה ולא איזה מופרע. מוטי תמשיך להוציא שירים מלאי רגש כיסופים וטעם.

וווואהו איזה הרכב מופלא ונהדר
ממש מחבר אותך לימים הנוראים

חזק ביותר מתוק מדבש

אין הרבה כאלו דברים
מחכים לעוד דברים טובים ממך

ר' מרדכי, אני מתהלך בימים האחרונים ומפזם לעצמי את המנגינה שלך, היא נוגעת לי לנשמה, מתחננת ומבקשת כל כך, יישר כוח שהרית וגידלת לחן מיוחד זה כ"כ, נגעתם לליבי כ"כ, מוטי ושימי עם כינורותיכם, וכל החבורה הנפלאה הזאת והמקסימה ש'אשמה' לקליפ המיוחד הזה, יישר כוחכם.

מדהים רואים שנעשה מהנשמה ולא בשביל הרייטינג מזכיר מאוד את הסגנון של יהודה גרין שאפו ענק.

מדהים רואים שנעשה מהלב ולא בשביל הרייטינג מזכיר מאוד את הסגנון של יהודה גרין שאפו ענק. ותודה רבה

יפה מאד ומרגש

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=20]