דרעי על בחירתו של טראמפ: "הרפורמים ספגו מכה קשה"

במהלך סיור באשדוד התייחס יו"ר ש"ס בשביעות רצון לתוצאות הבחירות בארצות הברית • "אפשר להודות לקב״ה שכל מרשיעי הברית וכל מחקי היהדות קיבלו את המכה שלהם. הכל התהפך לטובה" • צפו בדברים

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

סיפוק ושביעות רצון: יו"ר ש"ס ושר הפנים, אריה דרעי, מתייחס הבוקר לבחירתו של דונלד טראמפ לתפקיד נשיא ארה"ב ואומר כי מדובר במכה קשה לרפורמים והקונסרבטיבים.

״עוד מוקדם לדבר על ההשלכות המיידיות של בחירת טראמפ לנשיא ארה״ב, אבל אין ספק שאפשר להודות לקב״ה שכל מרשיעי הברית וכל מחקי היהדות שחשבו להשתלט כאן על ארץ ישראל ולהנהיג את כל הרפורמות כדי להרוס קיבלו את המכה שלהם", דברי דרעי במהלך סיור באשדוד.

דרעי התייחס להשפעה שיש לתנועות הללו על הממשל הדמוקרטי, השפעה שהקנתה להם כוח ומשקל פוליטי ניכר, ואמר: "ההשפעה שלהם והאיום הגדול שלהם עלינו כמחזיקי הממשל בארה״ב, הם מבינים שהכוח הזה נעלם מהם היום, ונוכל להמשיך בעזרת ה׳ את חיזוק הדת והיהדות המסורתית, המסורה לנו מדור לדור.

ואיך הרבה יהודים אמרו בימים האחרונים? אם יקרה כזה נס זה כבר הגיעו ימות המשיח. לכן, אנחנו באמת בתקופה של חבלי משיח שהכל התהפך לטובת עם ישראל״.

בוידאו: דברי דרעי הבוקר

גואטה לרוה"מ; "הרפורמים ואנשי תנועת "V15" חברו במטרה להכשילך"

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell