בצל סערת גטאס: סוכלה הברחת טלפונים ניידים לכלא קציעות • צפו

בחיפוש שנערך בעקבות מידע מודיעיני מוקדם איתרו אנשי שב"ס 8 טלפונים ניידים כשהם מוסלקים בתוך קורת חלון המחיצה שמפרידה בין המבקרים לאסירים • השר אלקין קורא להפעיל את חוק ההדחה המתוקן ולממש אותו לראשונה בעניינו של גאטס

בצל החשדות החמורים נגד ח"כ בסאל גטאס נחשף הבוקר סיכול נוסף של ניסיון הברחת מכשירים סלולריים לאסירים ביטחוניים מארגון הג'יהאד האיסלאמי בכלא קציעות.

ע"פ שירות בתי הסוהר, בשבוע שעבר נערך, בעקבות מידע מודיעיני, חיפוש בחדר הביקורים של בית הסוהר קציעות. במהלך החיפוש שנערך על ידי סוהרי הביטחון ואנשי המודיעין של בית הסוהר, נמצאו 8 טלפונים ניידים זעירים מוסלקים בצד המבקרים, בקורת חלון המחיצה שמפריד בינם לבין האסירים. צפו בתיעוד

בתוך כך, השר זאב אלקין פנה לחברי הכנסת על מנת להפעיל את חוק ההדחה המתוקן ולממש אותו לראשונה בעניינו של ח"כ באסל גטאס, לדבריו, "מיצוי ההליך הפלילי יארך זמן רב, ועד אז ינצל גאטס את חסינותו".

"במסגרת חוק ההדחה, אני קורא לחברי הכנסת לשים קץ לתופעה הזו של כהונת חברי כנסת שבגלוי מסייעים לטרור ותומכים בו, בניגוד מוחלט להתחייבות שלקחו על עצמם במסגרת סעיף 7 א לחוק יסוד הכנסת. אני מבקש מכם לצרף את חתימתכם לפנייה שאני יוזם היום להפעלת המנגנון בחוק שאושר בקדנציה הזו, אותו קידמתי לפי בקשת ראש הממשלה, ולפעול יחד כדי להרחיק את ח"כ באסל גאטס באופן מידי", אמר אלקין.

הוא הוסיף, כי "העובדות הן ברורות, ולמרות זאת ח"כ באסל גאטס לא מביע שום חרטה. בהתחשב בזה שהמיצוי ההליך הפלילי יקח הרבה מאוד זמן אין שום סיבה שבעולם שהוא ימשיך כל הזמן הזה לכהן בכנסת, לקבל משכורת על חשבון הציבור ולנצל את חסינותו ומעמדו לתמיכה בטרור. בואו נשים לזה קץ".

בכיר ברש"פ מגלה: "אסירים משלמים לסוהרים שיבריחו להם טלפונים"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *