תיעוד מזעזע: אנטישמים חיללו את ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א

לפנות בוקר הגיעה קבוצה של פורעים אנטישמים לציונו של רבי נחמן באומן, התיזו גז מדמיע על המתפללים, השחיתו את המתחם והשליכו לתוכו ראש של חזיר • עדות: "רק בנס זה לא הסתיים ברצח" • דרעי: "אפנה לשלטונות באוקראינה"

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

פוגרום אנטישמי מחריד באומן: חבורה של ביריונים גלוחי ראש הגיעו הלילה לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסל זיע"א והחלו לתקוף את המתפללים במקום תוך שהם מתיזים עליהם גז מדמיע.

בהמשך הם ריססו צבע אדום על קירות הציון והשליכו לתוכו ראש כרות של חזיר.

גבאי הציון, הרב ישראל אלחדד, אמר לאתר YNET: "חבורה של נאצים אנטישמים הגיעו למקום. אחד מהם נכנס וסרק את השטח. חשבנו שהוא אולי רוצה להתפלל כי גם זרים נכנסים להתפלל. אחרי דקה נכנסו שניים מהם עם בקבוקי צבע והתיזו גז מדמיע על המתפללים שם. שני ישראלים שהגיעו לבקר הלכו לקבל טיפול רפואי בבית חולים. בגלל הקור בחורף, רוב האנשים היו בחלק הקטן שמחומם כמו שצריך ובחלק הגדול בעזרת גברים שם היה האירוע היה יחסית ריק. הגיעו 100 שוטרים ולקחו טביעות אצבע".

מתפלל אחר הוסיף: "רק בנס זה לא הסתיים ברצח".

בינתיים בארץ תגובות זועמות לאירוע החמור. יו"ר ש"ס, אריה דרעי, מסר: ״הזדעזעתי עד עמקי נפשי לשמוע על החילול הנורא והברברי שנעשה הלילה בציון הקדוש של רבי נחמן באומן. אפנה היום לנשיא אוקראינה לפעול במהירות נגד הפורעים ולהגביר את השמירה במקום״.

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', יאיר לפיד, פנה הבוקר לשגריר אוקראינה בישראל, נדולונקו וקרא לו לחקור במהירות את האירוע האנטישמי שהתחולל הלילה ליד הקבר של רבי נחמן מברסלב ודרש ממנו כי ממשלת אוקראינה תפעל במהרה לשמירה על המבקרים היהודים במקום: "הזדעזעתי הבוקר לשמוע על האירוע האנטישמי, המבחיל והאלים שארע במתחם קבר הרבי נחמן מברסלב באומן באוקראינה. האירוע שהתרחש הלילה הוא בלתי נסבל ומזכיר ימים אפלים ביותר בהיסטוריה של העם היהודי באירופה. אני מצפה ממשלתך לגנות את האירוע ולפעול בנחישות על מנת לתפוס את המבצעים ולהעמידם לדין במהירות."

לפיד הוסיף:"יהודים רבים מבקרים בקבר הרבי נחמן מברסלב באוקראינה במהלך השנה כפי שאתה יודע. על הממשלה האוקראינית לדאוג לאבטחת המקום ואבטחת המבקרים ולדאוג כי אירועים כאלו לא יחזרו. "

7 תגובות

כל אוייבך ומשנאייך יכרתו אמן !!!
רשעים ארורים
רבי נחמן יטפל בהם מלמעלה

ימ"ש

למה מצטטים את תגובתו של לפיד? זה הרי ברור שזה תגובה ממניעים פוליטים, לא מסתבר שבדיוק מאד כואב לו הענין וד"ל.

נ נח נחמ נחמן מאומן
זה העיקר!

בושה וחרפה

ר' יאולי רוט לא מרשה להגיד נ נח נחמן….

איפה לפיד היה בערד???????????????

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell